رهبر UKIP می گوید “ادعای خارق العاده” مبنی بر مداخله روسیه در انتخابات ، به اثبات نیاز دارد – RT World News

رهبر حزب استقلال انگلیس (UKIP) خاطر نشان كرد كه لندن هنوز اثبات ادعای انتخاباتی مسكو در انتخابات مسكو را ارائه نداده است ، زیرا یك تورنت جدید از اتهامات پشتیبانی نشده توسط دولت انگلیس در روسیه سوزانده می شود.

فردی واچا در مصاحبه با خبرگزاری اسپوتنیک اظهار داشت که او هنوز منتظر اثبات اثبات دست ادعای مسکو در انتخابات پارلمانی سال گذشته است.

این یک ادعای قدرتمند و خارق العاده است و درست مانند همه ادعاهای خارق العاده ، مستلزم اثبات فوق العاده ای است. منتظر دیدن چنین اثباتاتی هستم ، که من هنوز آن را ندارم.

با این وجود ، وی تأیید كرد كه برخی اطلاعات و اطلاعات برای انتشار در معرض دید عموم بسیار حساس تلقی می شوند.

این رهبر سیاسی گفت كه بدون شواهد و مدارك مناسب ، باید تمام سناریوها در نظر گرفته شود. وی همچنین اظهار داشت که این امر برای دولتها غیر معمول نخواهد بود “برای کنار آمدن از بحران های داخلی ، خجالت یا ناکامی” با ارائه نظریه های جعلی یا “اختراع دشمنان خارجی یا توطئه ها.”

وزیر امور خارجه انگلیس ، دومینیک رهاب در اوایل این هفته ، با کشف این روایت بدنام “بسیار محتمل” ادعا کرد “تقریباً مسلم است” که روسیه تلاش کرد با ترویج ، در انتخابات عمومی 2019 دخالت کند “اسناد دولت به طور غیرقانونی به دست آورد و فاش کرد” در اینترنت.

اخبار مرتبط  اردوغان ترکیه یونان را به "کاشت هرج و مرج که نمی تواند از آن بگریزد" در مدیترانه متهم می کند - RT World News
همچنین در rt.com
هکرهای روسی را فراموش کنید: رئیس مطالعه کالج امپریال گفت: خطر واقعی واکسن های انگلیس در ایالات متحده استمقالات مورد بحث مذاکرات تجاری بین نمایندگان انگلیس و آمریکایی را مستند ساختند که طی آن طرف آمریکایی ظاهرا می خواست به شرکت های دارویی آمریکایی دسترسی به خدمات بهداشت ملی انگلیس را بدهد. واشنگتن همچنین ظاهراً با پایین آمدن استانداردهای بهداشتی و ایمنی در صنایع غذایی انگلیس لابی کرده است.

رهاب در مورد چگونگی مشارکت روسیه در تبلیغ اسناد توضیح نداد. به ویژه ، وی این موضوع را پذیرفت “هیچ مدرکی مبنی بر فعالیت گسترده طیف روسیه علیه انتخابات عمومی وجود ندارد.”

ادعاهای غیرقابل اثبات رااب همزمان با یک اتهام مشابه به سوزاندن شعبه مرکز ملی امنیت سایبری انگلیس است. این آژانس ادعا كرد كه هكرهای مورد حمایت دولت روسیه در تلاش بودند تا اطلاعات واكسن Covid-19 را از موسسات دانشگاهی و دارویی در انگلیس و سراسر جهان بدست آورند.

مسكو هر دو ادعا را رد كرد و ادعا كرد كه لندن به عمل خود در استفاده از زبان مبهم براي اشاره انگشت اتهامي به روسيه بازگرداند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *