روباتها در میان همه گیر کروناویروس – RT World News

از آنجا که قفل شدن کورو ویروس باعث می شود افراد در محیط داخلی و از نظر جسمی از یکدیگر فاصله بگیرند ، روبات ها این شلاق را انتخاب می کنند ، کارهایی را انجام می دهند که انسان نمی تواند یا نمی تواند انجام دهد – و مرتب کردن استادان هم زمان خود است.

وقتی هواپیمای بدون سرنشین دارید تنها نیستید

دید هواپیماهای بدون سرنشین که در شهرها پرواز می کنند برای پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی – که قبلاً در هفته های اولیه بیماری همه گیر در چین متداول بوده است – در همه جای دنیا فراگیر شده است ، با این کار نوزادان پرنده هوایی در همه جا از غرب استرالیا تا منهتن مشاهده می شوند.

در حالی که اعتراف می کند که “با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین با دوربین و بلندگو برای پرواز در اطراف برای دیدن اینکه آیا افراد در آنجا جمع می شوند که در آن نباشد“شاید”کمی اورولین، “تولیدکننده هواپیماهای بدون سرنشین Impossible Aerospace’s Spencer Gore اصرار داشت”این می تواند زندگی را نجات دهد

ای ROBOCOP HAI

در تونس قفل شده ، ربات های مخزن مانند مجهز به دوربین ها در خیابان هایی که فریاد می زنند در خیابان های مردم فریاد می زنند و خواستار دیدن مجوز آنها برای بیرون رفتن هستند.

با این حال ، بر خلاف پسر عموی پرواز ، فیلم های ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که می توان با آنها استدلال کرد.

تعریف شده به صورت “ربات امنیتی ناهموار[s] برای برنامه های چند زمین، “ربات های شلوار توسط Enova Robotics تولید می شوند و مجهز به دوربین های مادون قرمز ، GPS ، لیزر تله متری و ورودی صوتی هستند تا کنترل کننده های آنها بتوانند از راه دور اهداف lambaste کنند. آنها از سرعت کافی برخوردار هستند ، اما کاملاً بدشانسی را جبران می کنند – هرچند که به نظر نمی رسد آنها مسلح باشند.

دالکها فرود آمده اند

برخی از روبات ها به جای اینکه بخشی از نقش خود را در تحمیل یک پلیس بازی کنند ، پنهان نمی کنند. ساکنان Robin Hood Bay در انگلستان لحظه ای وحشت زده شدند که یک دالک – یک شرور بیگانه از سریال تلویزیونی Dr. Who – در دهکده ماهیگیری خود چرخید ، فریاد معمول آن “نابود!” جایگزین توسط “همه انسانها باید داخل خانه باشند! همه انسانها باید به دستور دالكس خودزنی كنند!

اخبار مرتبط  واتیکان تحقیق در مورد چگونگی "پسندیدن" حساب کاربری اینستاگرام پاپ از مدل برزیلی پوشیده از لباس نامطلوب - RT World News

در حالی که هیچ کس علناً به مالکیت دالک سلطه گر اعتراف نکرد ، پلیس Tayside اسکاتلند این ویدئو را مجدداً بازخوانی کرد ، و به طرز چشم پوشی ربات اسرارآمیز را به عنوان یک “اقدام مستقیم اجرای محلی Kop“(DALEK).

وقتی به یک فرد تحویل روبو نیاز دارید

سایر رباتها که در طول همه گیری مشاهده شده اند و در مورد این بیماری همه گیر استفاده می کنند دارای کاربرد عابر پیاده بیشتر هستند. بازار گسترده شعبه در Chevy Chase ، مریلند رباتهای جعبه ای آزمایش بتا را برای تحویل به مشتریانی که در یک مایل از فروشگاه زندگی می کنند آغاز کرد. چرخ دستی های سفید چرخ شش چرخ سواری کاملاً غیرقابل تهدید هستند و – برای شنیدن صحبت های رسانه های محلی ، حداقل – حتی “آوردن شادی به محله

خرده فروشان احتمالاً با اعتراض به شرایط کار در چند هفته گذشته از کار در آمازون ، Whole Foods ، Target و Instacart شغل خود را ترک کرده اند و احتمالاً خرده فروشان به فکر استقرار ناوگان جدید براق از کارگران مطیع و قابل اعتماد هستند که هرگز در حال گرم شدن نیستند. پا به پا شوید و خواستار ماسک ، دستکش و ضدعفونی کننده دست شوید.
همچنین در rt.com
کارگران زنجیره خواربار فروشی متعلق به آمازون برای ایمنی و مزایای بهتر به عنوان غول های خرده فروشی که در اعتصابات گسترده تحت تأثیر قرار گرفته اند ، “اضطراب” را تجربه می کنند.آقای پاک نجات

در بحبوحه همه گیر ، ممکن است انتظار داشته باشد که روبات ها برای انجام کارهای کثیفی فرستاده نشوند که هیچ انسانی نتواند زندگی آنها را به خطر بیندازد ، و قطعاً تمیز کردن بیمارستان ها به یکی از این کارها تبدیل شده است. چین جواب دعاهای خود را در شرکت دانمارکی UVD Robots یافت که باعث می شود ربات های پیشرفته و تمیز کننده ای بتوانند از اشعه ماوراء بنفش پرقدرت استفاده کنند. این ربات های بسیار خطرناک از ماه فوریه برای استریل کردن اتاق هایی که قبلاً توسط بیماران مثبت با کورون ویران شده بودند مورد استفاده قرار گرفته است و استفاده از آنها در کشورهای دیگر نیز رواج یافته است.

بر خلاف ربات های زایمان یا دستگاه های تمیز کننده کمتر پیشرفته ، نوع ضد عفونی کننده اشعه ماوراء بنفش کار انسانها را از بین نمی برد – یک نکته مهم با توجه به فاجعه اقتصادی که بیماری اپیدمی کوروی ویروس را همراهی کرده و میلیون ها نفر را از کار خارج کرده است. آنها اشعه ماوراء بنفش را بسیار قدرتمند ساطع می کنند ، وقتی انسان در اتاق است ، قابل استفاده نیست ، اما برای کشتن میکروب ها چه ویروس باشد و چه باکتری یا قارچ بسیار مؤثر است. بیایید امیدواریم که آنها سرکش نکنند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *