روزنامه نگاران خواستار انعقاد قرارداد محرمانه بودن گزارش مربوط به کودک آزاری توسط کلیسای کاتولیک آلمان شدند – RT World News

روزنامه نگاران در شهر کلن آلمان پس از درخواست مقامات کلیسای کاتولیک از آنها برای امضای توافق نامه محرمانه در مورد سکوت خود در مورد گزارش منتشر نشده در مورد کودک آزاری ، از یک کنفرانس مطبوعاتی خارج شدند.

به گزارش دویچه وله ، اسقف اعظم کلن این رویداد را برای بحث در مورد روش گزارش سازماندهی کرد ، که به گفته اسقف اعظم راینر ماریا وولکی ، دلیل آن هنوز انتشار آن برای عموم نبوده است.

به هشت روزنامه نگار دعوت شده به جلسه توجیهی نسخه ای اصلاح شده از سند نشان داده شد و مقامات کلیسا از آنها خواستند در مورد اطلاعات مربوط به سو ab استفاده کنندگان و جرایم آنها سکوت کنند.

گزارش شده است که همه حاضران درخواست های امضای توافق نامه محرمانه بودن را که ظاهراً چنین بود ، رد می کنند: “روزنامه نگار خود را متعهد می کند که نسبت به این اطلاعات سکوت مطلق داشته باشد.”
همچنین در rt.com
چه به نام خدا؟ پاپ فرانسیس قصد دارد سرمایه داری جهانی را اصلاح کند – با کمک روچیلدها ، راکرفلرها و مسترکارتوولکی به دلیل عدم اطلاع واتیکان در مورد ادعای سو abuse استفاده جنسی در رابطه با کشیشی که مربوط به سال 2014 است ، پس از وولکی به عنوان اسقف اعظم کلن ، به پوششی متهم شد.

اخبار مرتبط  نتایج اولیه می گوید ، لوكاشنكو با 80 درصد آرا به عنوان رئیس جمهور بلاروس انتخاب شد - اعتراضات گسترده روز انتخابات را نشان می دهد - RT World News

او در ابتدا قول گزارش در مورد ادعاهای سو abuse استفاده در کلن در سال 2018 را داد ، اما انتشار آن را در اواخر اکتبر به تأخیر انداخت و گفت “از نظر قانونی معتبر نیست” حاوی تعصبات بود ، و در رابطه با روش آن موضوعاتی داشت.

“چندین دهه مرتبا اشتباهات جدی انجام شد ،” وولکی در ماه نوامبر اعتراف کرد ، زیرا دو تن از اسلاف خود ، جوزف هافنر و یواخیم میزنر را به پنهان کاری در مورد سو abuse استفاده جنسی در کلن متهم کرد.

گفته می شود اکنون از یک متخصص حقوق کیفری محلی ، بیورن گرکه ، خواسته شده است که گزارش جدیدی را برای آزادی در ماه مارس تهیه کند.

شرکت حقوقی مونیخ Westpfahl Spilker Wastl ، که گزارش را اداره می کرد ، ادعاهای Woelki مبنی بر اینکه از نظر روش شناختی صحیح نیست را رد کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *