روسها و ایرانیان با قول ثروت وزارت امور خارجه پس از پیشنهاد ایالات متحده 10 میلیون دلار برای هکرها “دخالت در انتخابات” ، از قول ثروتمندان وزارت امور خارجه اسپم شده اند – RT World News

شهروندان روسی و ایرانی در حال دریافت پیام های متنی هستند که مبلغ 10 میلیون دلار پاداش وزارت امور خارجه آمریكا برای اطلاعات مربوط به هر كسی كه از طرف دولت های خارجی در انتخابات آمریكا دخالت می كند ، ارائه می شود. خیلی ناامید؟

گزارش های پیام های ناخواسته در حال صحبت کردن در مورد فضل های سایبر ، روز پنجشنبه شروع به ریختن شهرهای روسیه کرد ، زیرا ساکنینی که آنها را دریافت کرده بودند ، رسانه های خبری محلی خود را با تصاویری از هرزنامه عجیب غرق می کردند. شماری از ایرانیان نیز پنجشنبه شب پیامهای عجیب و غریب دریافت کردند.

متون شامل پیوند ارسال شده توسط یک حساب کاربری معتبر توییتر است که خود به برنامه پاداش وزارت دادگستری (RFJ) پیوند دارد ، که روز چهارشنبه این فضل را اعلام کرد. 10 میلیون دلار در ازای کسب اطلاعات در مورد “هر شخصی که با هدایت یا تحت کنترل دولت خارجی فعالیت می کند ، با شرکت در برخی فعالیت های جنایی سایبر در انتخابات ایالات متحده دخالت می کند.

صدای جیر جیر ، که دارای چهره ای بی خطر است “هکر“در یک ژاکت مشکی ، شامل اطلاعات مخاطب برای سیستم عامل های مختلف و یک هشتگ – # انتخاب_برای – است که یک آرایه چند زبانه از پست ها را نشان می دهد که پولی را که می تواند برای رأی دادن هکرهای انتخابی حاصل شود ، نشان می دهد. بسیاری از حسابهایی که از هشتگ استفاده می کنند با وزارت امور خارجه مرتبط هستند.

پیامهای روسی ظاهراً با استفاده از سرویس طفره رفتن به نام CentrSoobsh ، سکویی که بیشتر توسط آزار دهنده ها و کلاهبرداران مستقر شده اند از آژانس های دولتی با بودجه مستقر ارسال شده است. برخی از گیرندگان گفتند که آنها به روسی پیام دریافت کرده اند و انگلیسی.

این پول برای خرید نکاتی در مورد مداحان خارجی در انتخابات در تمام سطوح است. وزیر امور خارجه مایك پومپئو گفت كه این برنامه با هدف “روسیه و دیگر بازیگران بدخیم، “و پیش از این پیش بینی کرده بود که دولت های روسیه ، چین ، ایران و کره شمالی انتخابات آینده ریاست جمهوری در ایالات متحده را هدف قرار دهند.

اخبار مرتبط  آیا هزاره ها از بانکداران ربات استقبال می کنند زیرا آنها عاشق روبات ها هستند ... یا به دلیل آن که از بانکداران متنفر هستند؟ - RT World News

اخبار مربوط به فضل باعث تحریک برخی از مقامات روسی شد. ماریا زاخارووا با شوخی پاسخ داد و گفت:اکنون وب سایت وزارت امور خارجه توسط افرادی که همسایگان خود را رأی می دهند بسیار متأثر خواهد شد.وی گفت: “شاید متن ها وقتی ارسال شده بودند كه یك كارمند متعهد وزارت امور خارجه وزارت دفاع را دید و فكر كرد كه این ایده خوبی است؟
همچنین در rt.com
طول می کشد تا یکی را بشناسد؟ برگه ترساندن “اطلاعات غلط” جدید توسط بازوی تبلیغاتی وزارت امور خارجه مملو از طرح ریزی استمسکو بارها گفته است که دخالتی در انتخابات در کشورهای خارجی ندارد و اتهاماتی را که دقیقاً در انتخابات ریاست جمهوری 2016 انجام داده است بی اساس و به منظور پاسخگویی به نیازهای اختلافات سیاسی داخلی در واشنگتن دانست.

ایالات متحده به انتخابات عمومی 3 نوامبر در وضعیت ناآرامی و شکاف عمیق ملی نزدیک می شود. مباحث رایج انتخاباتی شفاف سازی ، سرکوب رأی دهندگان و عدم شفافیت توسط بیماری همه گیر Covid-19 تشدید شده است ، که این امر باعث می شود رای گیری حضوری یک خطر برای سلامتی باشد و بسیاری از ایالت ها را وادار به گسترش رأی گیری از طریق نامه پستی کند.
همچنین در rt.com
مسئول نظارت بر تبلیغات انتخاباتی رئیس جمهور آمریكا حتی نمی تواند جلساتی را نیز دعوت كند زیرا مشروبات الکلی بوروکراتیک رأی 2020 را تهدید می کنداما رئیس جمهور دونالد ترامپ در برابر انتخابات از طریق نامه پستی آماده است و می گوید این عمل منجر به کلاهبرداری گسترده و به خطر انداختن مشروعیت نتیجه خواهد شد. هفته گذشته ، او حتی پیشنهاد به تعویق انداختن انتخابات ، فقط توسط الن وینتراوب ، رئیس کمیسیون فدرال انتخابات (FEC) سرکوب شد. وی گفت رئیس جمهور به جای آن باید وجوه خود را تأمین کند تا اطمینان یابد که ایالت ها و محلی ها می توانند رفتار کنند »انتخابات امن و مطمئن همه آمریکایی ها می خواهند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *