روسیه دستور ترامپ را اعلام کرد که فضا را برای دستگیری توسط آمریکایی ها اعلام می کند – RT World News

ایالات متحده فضای بیرونی را معادل قانونی غرب وحشی اعلام کرده است و روسیه معتقد است ممکن است منجر به شدیدترین عواقب مانند بسیاری از سیاست های گسترش سرزمینی در گذشته شود.

آژانس فضایی روسیه تحت تأثیر دستورالعمل رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که فضا را نمی بیند ، تحت تأثیر قرار نگرفت “به عنوان مشترک جهانی.”

“تلاش برای بی پروا ساختن فضای بیرونی و برنامه های تهاجمی برای تصرف قلمرو سایر سیارات به سختی ملت های دیگر را ترغیب به مشارکت در همکاری های مثمر ثمر نمی کند.” گفت: سرگئی ساوللیف ، معاون مدیر راسكوسموس كه مسئول همکاری های بین المللی است.
همچنین در rt.com
موشک نمونه اولیه Starship SN3 SpaceX CRUMPLES مانند قلع قلع است زیرا آخرین آزمایش را از دست می دهد (VIDEO)وی در پاسخ به تلاش آمریكا برای جلب شركت های خصوصی و كشورهای خارجی برای بازیابی و استفاده از منابع موجود در فضا با اطمینان به آنها گفت كه ممكن است از نظر قانونی ، هر آنچه را كه می خواهند در آنجا انجام دهند.

اخبار مرتبط  الون مسک شورش های آنلاین را با جدیت درباره سرنگونی اوو مورالس بولیوی آغاز کرد - RT World News

“آمریکایی ها باید این حق را داشته باشند که در کاوش های تجاری ، بازیابی و استفاده از منابع در فضای بیرونی مشغول به کار شوند.” دستور اجرایی ترامپ اعلام شد.

این اولین بار نیست که ایالات متحده به منابع فضای خارجی توجه می کند. در سال 2015 ، کنگره قانونی را امضا کرد و راه را برای شرکت های آمریکایی برای برداشت آنچه در ماه و سیارک ها پیدا می کنند ، امضا کرد.

“تاریخ دید نمونه هایی از ملت ها که تصمیم می گرفتند منافع خود را تصاحب کنند ، مستلزم گرفتن سرزمین ها بود. همه به یاد می آورند چه چیزی از آن بیرون می آید ،” ساولف هشدار داد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *