روس ها جورج فلوید را به قتل نرسانند ، اما می گویند “هنوز شیفتگان” اینترنت هستند – RT World News

بلینکات ، مجربان بریتانیا مستقر در روایت های غربی در سوریه و اوکراین که اکنون به شورش های مسابقه ای در آمریکا دامن می زنند ، یک پست طنز را از رسانه های اجتماعی روسی که توسط سردبیر RT به اشتراک گذاشته شده بود ترجمه كرد تا او را “لغو كند”.

روز یکشنبه ، مارگاریتا سیمونیان یک پست تلگرامی از دیمیتری اشتین ، خبرنگار جنگی برای روزنامه KP به اشتراک گذاشت ، که قصد داشت “مشاوره” به آشوبگران در ایالات متحده که چگونه قیام خود را بیشتر کنند “موفقیت آمیز” در امتداد کودتای 2014 به پشتیبانی ایالات متحده در اوکراین.

با توجه به اینکه این پست کاملاً به زبان روسی بود ، بدیهی بود که هدف واقعی اشتین – و سیمونین – اظهارنظر درباره میدن در کیف و جنگ متعاقب آن در اوکراین است. چنین نیست ، خبرگان خبره را اعلام کردند “متن باز” شعور Bellingcat به طور انتخابی تعداد انگشت شماری از جملات را از Steshin ترجمه کرد و سیمونیان را متهم کرد – چه چیز دیگری؟ – نژاد پرستی.

“Bellingcat متهم کردن من به نژادپرستی برای بازپس گیری که کلمه روسی را برای یک سیاه پوست استفاده کرده است به همان اندازه که من Bellingcat را به نژادپرستی متهم می کنم که مرا روسی می نامد و نه ارمنی (من هر دو هستم) بی اساس است.” سیمونیان در پاسخ به اتهامات گفت.

“نمایشگاه” شما در حال ضرب احمقانه در جهان است.

RT نیز پاسخ داد به Bellingcat در توییتر ، اشاره کرد که آنها “نقطه از دست رفته” از پست تلگرام است که در سال 2020 به هدف معترضین سیاه پوست نبود ، بلکه ناآرامی های اوکراین 2014 را طنز کرد.

در واقع ، پست سیمونیان با شروع می شود “مشاوره خوب به سیاه پوستان مینسوتا از روزنامه نگاری که هفت مادری و انقلاب های رنگی را پوشانده است” – مراجعه به اعتراضات فضانوردی تحت حمایت ایالات متحده که غالباً به منظور تغییر رژیم به شورش تبدیل می شدند. با این حال ، به زبان روسی ، آشکارا منظور این مینوتوتایی ها نبود.

در حالی که پست Steshin ممکن است از زبان خشن استفاده کند ، “هنجارهای طنز به کشور متفاوت است. بیشتر در کشورهایی که با آنها سر و کار ندارند [the] مسئولیت بار بودن چنین بازرگانان برده آفریقایی مشتاق ، “RT در پاسخ به Bellingcat اشاره کرد.

روسیه سابقه‌ی برده داری آفریقا را نداشته است و با عادلانه با میراث آفریقا که زندگی خود را به طور داوطلبانه به پایان رسانده ، رفتار کرده است ، از پدربزرگ بزرگ شاعر مشهور قرن نوزدهم الکساندر پوشکین گرفته تا انحلال چرنوبیل ، ایگور خیریاک ، تا از نمونه ای مدرن تر استفاده کند.
همچنین در rt.com
سی ان ان «روسیه ، روسیه و روسیه» را به خاطر شورش های جورج فلوید مقصر دانست زیرا آنها “نمی توانند چین را مقصر بدانند” – ترامپهیچکدام از اینها ظاهراً اهمیتی به لباسهایی مانند بلینگکات نمی دهند ، زیرا روسیه باید بد باشد و به همه چیز و همه چیز متهم شود – از اوکراین تا سوریه ، “به احتمال زیاد” مورد Salisbury Skripals و اکنون نژادپرستی در ایالات متحده است.

لازم به ذکر است که بنیانگذار Bellingcat ، الیوت هیگینز ، آن را اعلام کرد “روسیه برای تحریک اعتراضات و شورش ها پشت قتل جورج فلوید است” گرفتن احمقانه است این یک مرد نی است ، زیرا حتی رسانه ها که درگیر شورش ها هستند ، فقط درباره برخی صحبت می کنند “دفترچه بازی روسی” و افشای اختلاف ، و چنین تلقی های مبهم و غیرقابل اثبات ، دقیقاً همانگونه که سالهاست با “روسیه گیت” انجام داده اند. “

حتی هنگامی که بلینگکات سیمونین را به نژادپرستی متهم می کند ، وقتی اعتراضات ایالات متحده را به وجود می آورد ، با شور و نشاط مشغول پرتاب آتش شورش ها است و این روایت را تبلیغ می کند که پلیس آمریکا عمداً روزنامه نگاران را هدف قرار می دهد. “رئیس جمهور ایالات متحده همچنان به تحریک نفرت از رسانه ها ادامه می دهد.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  وزیر اسرائیل گفت: "منطقه ما سوئیس نیست" ، در میان نگرانی های قطر برای خرید هواپیماهای F-35 از ایالات متحده - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *