رگولاتوری ایرلندی پس از اتهامات مربوط به عدم محافظت از اطلاعات شخصی کودکان در اینستاگرام ، 2 کاوشگر به فیس بوک راه اندازی کرد – RT World News

ایرلند در حال تحقیق در مورد فیس بوک است که ادعا می کند افراد زیر سن قانونی می توانند شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را به راحتی در زیر مجموعه این شرکت ، اینستاگرام نشان دهند.

کمیسیون حفاظت از داده های کشور (DPC) اعلام کرد که بررسی خواهد کرد که آیا شرکت مارک زاکربرگ این شرکت را دارد یا خیر “یک مبنای قانونی برای پردازش مداوم داده های شخصی کودکان” و اگر استخدام کند “حمایت های کافی” از چنین داده هایی در همان زمان ، تنظیم کننده قصد دارد تا بازرسی کند “مناسب بودن” از تنظیمات حساب Instagram برای کودکان.

روزنامه تلگراف روز یکشنبه گزارش داد که کاوشگرها در پاسخ به این ادعا که اینستاگرام با افشای اطلاعات تماس کودکان را در معرض نظافت و هک قرار می دهد ، راه اندازی شد. اگر حساب کاربری توسط این والدین یا مدیر اداره نمی شود ، افراد باید حداقل 13 سال سن داشته باشند.
همچنین در rt.com
“شرکت زباله”: رئیس مادر جونز با هجوم به فیس بوک به دلیل ترافیک کاهش یافته به سایت خبری با گرایش چپاخبار مرتبط  حقیقت پایین است؟ Gobsmacked Aussies بعد از مشاهده شگفت انگیز آتشین سبز (VIDEOS) نظریه های توطئه را به اشتراک می گذارد - RT World News

سال گذشته ، دیوید استیر ، دانشمند داده مستقر در ایالات متحده ، حدود 200000 حساب اینستاگرام را در چندین کشور تجزیه و تحلیل کرد. وی گفت که کودکان می توانند به راحتی پروفایل شخصی خود را به حساب های تجاری تغییر دهند ، تنظیماتی که شماره تلفن و آدرس ایمیل آنها را در معرض دید عموم قرار می دهد. بر اساس گزارش ها ، این گزینه می تواند انتخاب شود زیرا ، برخلاف پروفایل های شخصی ، آماری از جمله محبوبیت عکس و فیلم آنها را ارائه می دهد.

فیس بوک گفت که از آن زمان حساب های تجاری خود را به روز کرده است “مردم اکنون می توانند از درج اطلاعات تماس خود به طور کامل خودداری کنند.”

این شرکت به رسانه ها گفت که در آن است “تماس نزدیک” با DPC همکاری می کند و با کاوشگرها همکاری می کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *