ریحانا متهم شد که پس از گفتن “کودکان بی گناه اسرائیلی و فلسطینی” “همه زندگی مهم است” – RT World News

ریحانا نام خود را به لیست مشاهیر اضافه کرده است که پس از ابراز نظر در مورد درگیری اسرائیل و فلسطین در آب گرم قرار گرفته اند. موضع خنثی “من با انسانیت ایستاده ام” باعث واکنش شدید در شبکه های اجتماعی شد.

خواننده و بازیگر پاپ در حساب اینستاگرام خود که بیش از 95.4 میلیون دنبال کننده دارد ، نوشت که “قلب با خشونت در حال شکستن است،” مانند “مردم بی گناه قربانی مفاهیمی می شوند که توسط دولت و افراط گرایان تداوم یافته است” وی که دارای تعداد زیادی از مرگ و میرها در طرف فلسطین بود ، نوشت که هر دو “کودکان بی گناه اسرائیلی و فلسطینی“در درگیری مداوم رنج می برند ، اضافه می کنند که”این چرخه باید شکسته شود

پست او در روز پنجشنبه با عنوان “من با انسانیت ایستاده ام، “و بیش از دو میلیون لایک جمع کرد ، اما بسیاری از آنها به دلیل عدم جانبداری ، از لیست A اظهار ناامیدی کردند.

در حالی که برخی از کاربران شبکه های اجتماعی ریحانا را به جرم “کشیدن “همه زندگی مهم است”، “دیگران ظاهراً به دلیل عدم حمایت وی از فلسطینیان ناامید شدند. در سال 2014 ، خواننده با استفاده از “#فلسطین آزاد”هشتگ ، اما بعد حذف شده این گفت: “برخی از مردم آزرده شدند“و او برای مردم در فلسطین و اسرائیل دعا می کرد.

جامعه آنلاین تقسیم شده هر دو پیشنهادی بود “بهتر است چیزی نگویم“و برعکس ، از مشهور تشکر کرد که از پلت فرم رسانه های اجتماعی خود برای صحبت در مورد موضوع استفاده کرده است.

در اوایل این هفته ، گال گدوت ، بازیگر زن اسرائیلی ضربه ای را برای آنچه که توسط برخی به عنوان حمایت از کشور خود در نظر گرفته شده ، تحمیل کرد. همزمان ، سوپرمدل های نیمه فلسطینی جیگی و بلا حدید به دلیل مواضع آشکارانه ضد اسرائیلی خود در کانون توجه رسانه های اجتماعی قرار گرفته اند. “سیاستمداران از ترس از سرزنش ، کلمات خنثی را لکنت زبان خود نشان می دهند ، در حالی که جهان برای جلوگیری از آزاری از افراد اشتباه سکوت می کند، “کوچکتر از خواهران متولد ایالات متحده ، بلا ، ارسال کرد.

به گفته ارتش اسرائیل ، از ابتدای هفته تاکنون بیش از 1500 موشک توسط گروه مبارز فلسطینی حماس به سمت اسرائیل پرتاب شده است. گفته می شود دست کم شش غیرنظامی از جمله یک کودک کشته شده اند. اسرائیل با بمباران اهداف در غزه پاسخ داد و گفته می شود در حال برنامه ریزی برای عملیاتی در زمین است. به گفته مقامات فلسطینی ، ده ها غیرنظامی آنها ، دست کم 17 کودک در میان آنها ، در حملات هوایی جان خود را از دست داده اند.

اخبار مرتبط  ترامپ می گوید دیدار سوم با کیم جونگ اون احتمالاً مفید است ، اما پیونگ یانگ کمتر مشتاق است - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *