زنی که به دلیل نمایش بنر “Macronavirus” در دیوار باغ ، توسط پلیس در فرانسه بازداشت شد – RT World News

یک زن فرانسوی به دلیل نشان دادن بنر با کلمات “Macronavirus ، چه موقع پایان است؟” در حالی که تنش های اجتماعی در میان بسته شدن شدید Covid-19 در حال افزایش است ، تنش های اجتماعی در خارج از خانه او وجود دارد.

این زن از دستور پلیس برای حذف بنر در 21 آوریل پیروی كرد ، اما مأموران یك روز بعد با احضار جلسه دادرسی در 23 آوریل برگشتند. وقتی او حاضر شد ، او را برای بازداشت به سر برد. “تحقیر” به گزارش رسانه های محلی ، وی پس از چهار ساعت آزاد شد.

پرچم منتخب رئیس جمهور امانوئل ماکرون روی دیوار باغ این زن در تولوز آویخته شده بود – و کلمه “Macronavirus” یک مرجع به یک بود پوشش دادن مجله طنز Charlie Hebdo از ژانویه.
همچنین در rt.com
مناطق تصمیم نمی گیرند ، خرده فروشان به یکباره همه را باز می کنند: فرانسه از برنامه ملی برای بلند کردن قفل Covid-19 هفته آینده رونمایی کنداین حادثه از اوایل ماه آوریل چندین نفر دیگر اتفاق افتاد که در آن ساکنان پاریس ، مارسی و سایر شهرهایی که آگهی هایی با آنها نشان داده اند ، بودند “سبقت سیاسی” به گفته Mediapart توسط پلیس بازدید شده است.

کلر دوجاردین ، ​​وکیل زن گفت ، مردم فرانسه در شرایطی زندگی می کردند که می توانستند “دیگر تظاهرات” و با آنها سر و کار داشتند “پلیس سیاسی”

شعبه محلی حزب چپگرای ضد چپ جدید چپ (NPA) محكومیت این عمل پلیس را محكوم كرد “سرکوب سیاسی” ، و گفت که این یک است “پرونده جدی” از آزادی بیان محروم می شوند.

اخبار مرتبط  بنیانگذار اپل استیو وزنیاک از YouTube و Google به دلیل کلاهبرداری بیت کوین شکایت می کند - RT World News

آگهی های حاوی عقاید سیاسی آویزان است “یکی از وسایل نادر” NPA گفت ، مردم به جا مانده اند تا احساسات خود را در مورد برخورد دولت با بحران ابراز کنند “اعمال سرکوبگر” متوقف شود و توسط دولت محکوم شود
همچنین در rt.com
آتش سوزی ، شورش و کمین: پلیس می گوید حومه های پاریس “بازگشت به عادی” پس از ماه تعطیل شدن (VIDEOS)در پی حادثه ای که در آن یک ماشین پلیس با موتورسیکلت برخورد کرد ، فرانسه شاهد افزایش ناآرامی های اجتماعی و تنش های قفل شده بود ، در حالی که برخی از شاهدان می گویند مأمور درهای خود را باز کرد تا به مرد حمله کند. هدف

اتحادیه حقوق بشر فرانسه از پلیس انتقاد کرده است که دستشان سنگین است “تبعیض آمیز” اجرای اقدامات قفل دقیق. انتظار می رود که بسته شدن قفل فرانسوی تا 11 مه تا حدودی برداشته شود. از 24 آوریل ، فرانسه تقریبا 160،000 مورد Covid-19 و نزدیک به 22،000 مرگ و میر ناشی از را گزارش کرده است.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *