زن آوسی در درگیری چشمگیر با پلیس در ایست بازرسی قفل از اتومبیل کشیده شد (ویدئو) – اخبار جهانی RT

درگیری بر روی تلفن همراه نصب شده روی شیشه جلو زن ویکتوریا را دید که توسط پلیس مسلح با خشونت از وسیله نقلیه خود بیرون کشیده شد و وی ادعا می کند که او را روی زمین می کشد. این دستگیری دراماتیک توسط دوربین تلفن ضبط شده است.

ناتالی بونت 29 ساله ، اندکی پس از مشاجره با پلیس که وی را در ایست بازرسی در والان ، شمال ملبورن ، جایی که قرنطینه سخت مرحله چهار وجود دارد ، شروع به فیلمبرداری از مصیبت خود کرد.

یک افسر به او گفته بود نصب تلفن همراه روی شیشه جلو غیرقانونی است و دستگاه مانع دید او می شود. هنگامی که افسر خواستار بیرون رفتن بونت از اتومبیل شد ، یک بحث کوتاه و پرتنش درگرفت ، و او نپذیرفت. این زن پس از درخواست اجرای قانون برای پشتیبان گیری گفت: “من احساس امنیت نمی كنم ، شما مسلح هستید”.

سپس این ویدئو نشان می دهد که مأمور در تلاش برای کشاندن زن به خارج از وسیله نقلیه به سمت زن متمایل شده است. “از من پیاده شو!” او مکرراً جیغ می کشد ، در حالی که شخصی در صندلی مسافر سعی می کند او را به عقب بکشاند.

خود بونت این دستگیری را آزار دهنده توصیف کرد. وی ادعا كرد كه چهار مأمور از پاهای او گرفته و سرانجام وی را از وسیله نقلیه خارج كردند. “در حالی که می خواستند من را ببندند ، آنها زانوها را در پشت من داشتند و [I] نفس نمی کشید “ این زن به مخاطبان خود در فیس بوک گفت.

“من می لرزم و خونم در حال جوشیدن است” او نوشت ، وعده داد که ویدیوی دیگری را منتشر کند “وقتی سر من در فضای مناسب قرار دارد.”

بنا به دلایلی ، این تصاویر از صفحه فیس بوک وی پاک شده است ، اما به طور گسترده ای در سایر نقاط در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

اخبار مرتبط  ایالات متحده سودان را در ازای پرداخت 335 میلیون دلار به قربانیان حمله تروریستی از لیست حامیان تروریسم خارج می کند - ترامپ - اخبار جهانی RT

https://www.youtube.com/watch؟v=-a6-UH3hPmE

پلیس ویکتوریا فوراً درخواست کرده است که از این ویدئو استفاده کند. مقامات اصرار كردند كه بونت از برداشتن تلفن از جلو پنجره امتناع ورزیده بود و نام و آدرس خود را كه مجازات آن طبق قوانین ایمنی راه مجازات است ، ارائه نمی كند.

بعداً بونت آزاد شد و “انتظار می رود که به اتهام احضار به رانندگی با بینایی مبهم ، عدم تولید گواهینامه ، عدم بیان نام و آدرس خود ، مقاومت در برابر بازداشت ، پلیس تعرض و زبان توهین آمیز متهم شود” این بیانیه فاش شد در مورد رفتار افسران چیزی نگفت.

پلیس محلی قبلاً به دلیل تاکتیک های سنگین که برای اجرای قوانین قفل استفاده می شود ، از طریق اینترنت گرما گرفته است. هفته ها پیش ، ماموران یک مادر باردار را به اتهام دستگیر کردند “تحریک” علیرغم درخواست هایش برای اجازه دادن به او برای انجام اسکن اولتراسوند ، از یک اتفاق ضد قفل استفاده کرد. فیلم هایی که از او دستبند خورده اند ، باعث اعتراض در شبکه های اجتماعی شد.
همچنین در rt.com
استرالیا باید از این ویدئو از پلیس که یک زن باردار را به دلیل ارسال پیام ضد قفل دستبند بسته ، شرمسار و مبهوت شود.در یک موقعیت جداگانه ، افسران با استفاده از بی رحمی دستور صدور حکم بازداشت رهبر معترض ضد قفل مقیم ملبورن را در دستور کار خود قرار دادند و در را چکش زدند و او را در بند گرفتند.

روسای پلیس بارها و بارها هشدار داده اند که برای اجرای قرنطینه در ملبورن و ایالت ویکتوریا ، دو نقطه کانون ویروس کرونا در استرالیا ، با تمام قدرت حضور خواهند داشت. این منطقه اخیراً قفل را تا اواخر سپتامبر تمدید کرده است ، درست همانطور که این کشور بیش از 26600 مورد Covid-19 و بیش از 800 مورد مرگ را گزارش کرده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *