زن باردار Aussie با دستبند و اتهام تحریک رویداد ضد قفل در فیس بوک – RT World News

مجریان قانون استرالیا یک مادر باردار را به اتهام برنامه ریزی برای اعتراض به قفل شدن Covid-19 در ایالت ویکتوریا ، ایجاد خشم و اتهامات پلیس فکری آنلاین بازداشت کردند.

پلیس ویکتوریا اوایل روز با ارائه حکم بازرسی و متهم کردن وی به خانه این زن پایین آمد “تحریک” – ظاهراً با ارسال یک پست در فیس بوک که خواستار یک اجتماع از راه دور اجتماعی علیه اقدامات قرنطینه در سراسر ایالت است.

فیلم های این خانم 28 ساله – که لباس خواب پوشیده و به سختی توسط پلیس دستگیر شده بود – در شبکه های اجتماعی به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شد ، وی را نشان می داد که در کنار او و در مقابل مأموران قرار دارد. یکی از آنها ادعا می کند که او قانون را زیر پا گذاشته است “در رابطه با یک پست در فیس بوک [and] در رابطه با اعتراض ضد قفل ، “ در حالی که دیگری آهنها را روی او می گذارد.

“در مقابل فرزندان من!” او مقابله می کند ، “من از حذف پست خوشحالم ، این مسخره است.” این زن همچنین از افسر درخواست می کند که اجازه دهد وی تحت آزمایش سونوگرافی برنامه ریزی شده قرار گیرد ، اما به نظر می رسد این کلمات در گوش ناشنوا قرار گرفته اند.

به نظر می رسید کسانی که این ویدئو را مشاهده و به اشتراک می گذارند از دلیل دستگیری 28 ساله متعجب شده اند. برخی از مفسران آنلاین خشمگین تا آنجا پیش رفتند که آن را صدا زدند “تمام عیار فاشیسم در استرالیا،” در حالی که دیگران به روایت های اورولین اشاره می کردند.

اخبار مرتبط  کمیسیون سازمان ملل متحد سوریه هرگز به ادلب نرفت ، وسواس به سرزنش دمشق - لاوروف - RT World News

“آزادی بیان در استرالیا مرده است” یکی اعلام کرد، ضبط افسران “واحد پلیس فکر”.

با پیشرفت روز ، رسانه های محلی اظهار داشتند که زن در حال سازماندهی یک “روز آزادی” تجمع اعتراضی در فیس بوک ، که قرار است روز شنبه برگزار شود. اکنون ، او مجبور است در ژانویه سال آینده در دادگاه دادگاه بالاتار محاکمه شود.
همچنین در rt.com
ابتدا تزریق کنید ، بعداً صحبت کنید؟ استرالیا محدود کردن افراد واکسینه نشده را در نظر می گیرد اما در مورد الزامات ضربان های Covid-19 قدم برمی دارددر همین حال ، کریگ کلی ، یکی از مخالفان بحث برانگیز حزب لیبرال ، که سرسختانه مخالف این قفل است ، این ویدئو را به اشتراک گذاشت و گفت “آنچه انتظار دارید در آلمان نازی ببینید.”

این داستان در حالی است که احساسات ضد قفل شدن ، در پاسخ به محدودیت هایی که در ملبورن و ویکتوریا با شدت اعمال می شود ، در حال جلب توجه است. این آخر هفته ، گروه قابل توجهی از معترضین از فاصله اجتماعی و قوانین استفاده از نقاب سرپیچی کردند. در یک لحظه ، تجمعات به هرج و مرج و درگیری با پلیس منتهی شد و ده ها نفر را دستگیر کرد.

اقدامات قفل ویکتوریا شامل یک قانون منع رفت و آمد در شب است که توسط پلیس اعمال می شود. در طول روز ، ساکنان فقط مجاز به بیرون رفتن برای خرید محدود ، ورزش ، کار یا مراجعه به پزشک هستند.

شمارش کرونا در استرالیا به 26000 رسیده است. حداقل 663 بیمار Covid-19 از روز چهارشنبه در معرض بیماری قرار گرفته اند. شیوع طولانی مدت کرونا ویرانگر آسیب اقتصادی و مشاغل استرالیا را به همراه داشت ، مقاماتی که قبلاً اعتراف می کردند این کشور اکنون وارد رکود اقتصادی شده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *