زن با RT ناراحت است زیرا انفجار بیروت همسر خود را در مقابل دختر بیمارشان کشته – RT World News

در حالی که در خانه خود در میزیارا ، لبنان ایستاده ، چشمان سوها با اشک پر می شود ، زیرا او درباره مرگ شوهرش صحبت می کند. “دوستت دارم!” او گریه می کند ، انگار با او صحبت می کند.

“چگونه می توانم به این خانه برگردم؟ چگونه قرار است سرم را روی این بالش ، در این اتاق بگذارم ، و می دانم که برای همیشه هست ، بدن او در اطراف من نخواهد بود. منتظر بودم او را بغل کند ، فقط برای اینکه آغوشش را بگذارد [around me]، احساس امنیت کنید ، “ او به ایگور ژدانانوف RT گفت.

همسر جهاد ، جهاد ، یکی از بیش از دویست قربانی در انفجار فاجعه آمیز هفته گذشته است که بخش اعظم پایتخت لبنان را در ویرانی ها گذاشت.

هنگامی که این انفجار از طریق بیروت پراکنده شد ، او به همراه همسرش به همراه دخترشان جما در بیمارستان بودند. این شش ساله پس از تشخیص لنفوم هوچکین ، در حال مداخله پزشکی بود. جهاد از سفر کاری در نیجریه به لبنان برگشته بود تا بتواند در هنگام مبارزه با سرطان به همراه دخترش باشد. سوها گفت که این سه نفر در بیمارستان در یک تخت مشترک مشترک بودند ، به طوری که جما هرگز احساس تنهایی نمی شود.

سوها گفت: وقتی ساختمان انفجار برخورد کرد ، تمام ساختمان را لرزاند ، و پنجره های اطراف را خرد کرد. او نمی توانست چیزی را ببیند ، اما سعی کرد همسرش را دستگیر کند ، فقط متوجه شود که سرش بوده است “خرد شد”

من مطمئن نبودم که او زنده است. من روح او را دیدم که بدن او را رها می کند … من نمی توانم اطلاعاتی بدهم ، زیرا آنها مرا از درون می کشند.

او به RT گفت که دخترش هنوز در حال مرگ وحشتناک پدرش است ، و او نمی تواند تصور کند که جما وقتی باید چشمانش را ببندد و به یاد داشته باشد که تماشای او در حال مرگ است.

اخبار مرتبط  دانشمندان بزرگنمایی "کهکشان شبح" را برای کشف موفقیت در شکل گیری سیاه چاله های فوق العاده بزرگ - RT World News

وی گفت: “او دایره ای دور برای من ترسیم کرد. او آن را با رنگ قرمز رنگ کرد. من می دانستم که او مرده است [father]، و پر از خون بود ، “ سوها گفت.

این فاجعه برای پسرش به همان اندازه ویرانگر بوده است. این درست چند روز قبل از تولد وی اتفاق افتاد.

“من به پسرم قول داده ام كه ​​من و پدرش در روز تولد او قرار بگیریم و این قول را شكسته ام ،” سوحه گفت که صدای او ترک خورده است.
همچنین در rt.com
مقامات لبنانی “انتظار ندارند” برای پیدا کردن بازماندگان در آوار بیروت ، تیم نجات روسیه می گوید ، در حالی که گفته می شود تعداد کشته ها در 220 مورد تلف شده است.در مواجهه با فاجعه ای غیرقابل توصیف ، سوهه همچنان در حالی که در مورد فرزندانش صحبت می کرد ، لبخند زد.

من می خواهم او را خوشحال کنم من هر کاری که او می خواهد انجام خواهم داد. من و برادرش می خواهم لبخند بزنند.

سوهه گفت که او این کار را برای زندگی خود برای رفع کمبود داروهای سرطان برای کودکان لبنانی انجام می دهد.

اعتقاد بر این است که هفته گذشته انفجار در بندر بیروت موجب کشته شدن 220 نفر شد که ده ها نفر هنوز مفقود شده اند. این بخش اعظم شهر را به آوار تبدیل کرد و حدود 300000 نفر را بی خانمان گذاشت. مقامات اکنون در حال تحقیق در مورد چه چیزی باعث ایجاد مقدار زیادی نیترات آمونیوم ، یک ماده شیمیایی کاملاً مواد منفجره بمب ها و کودهای مورد استفاده در انفجار بندر شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *