زن هندی پس از آنکه شوهر وی را به مدت 18 ماه در توالت قفل کرد ، نجات یافت – اخبار جهانی RT

زنی که به مدت 18 ماه توسط شوهرش در توالت خارجی 9 متر مربعی در شرایط بدی اسیر بود توسط مقامات محلی در هند آزاد شد.

این حادثه هولناک در روستای ریشپور در ایالت هاریانا در شمال هند رخ داد.

مادر 3 ساله ناشناس و 35 ساله روز سه شنبه توسط مأموران پلیس و بهزیستی نجات یافت که در یک کشور دچار سو malتغذیه و ضعیف کشف شده بود. این زن به طور دوره ای از طرف اسیرکننده خود روزها گرسنه می ماند و آب از او دریغ می شد.

“او آنقدر ضعیف بود که حتی نمی توانست راه برود” راجنی گوپتا ، مسئول حفاظت از زنان منطقه ، گفت. “وقتی ما به او غذا دادیم او هشت چاپاتی خورد.”

شوهر او ، نارش كومار ، كه برائت خود را حفظ می كند ، ادعا می كند همسرش از بیماری روانی شدیدی رنج می برد ، در محل توسط پلیس دستگیر شد. وی نتوانست هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای خود ارائه دهد.

اخبار مرتبط  هاله بری پس از رفتن به "طعمه اسکار" با نقش ترنسندر ، شخصیت مخلوق مجبور به عذرخواهی شد - RT World News

“گفته می شود که او از نظر ذهنی ناپایدار است ، اما این درست نیست” گوپتا اضافه کرد. “ما با او صحبت کرده ایم و آشکار است که او از نظر ذهنی بی ثبات نیست.”

این زوج 17 سال ازدواج کرده اند و دارای سه فرزند در سنین 11 تا 15 سال هستند.

این زن قبل از اینکه تحت مراقبت از پسر عموی خود رها شود در بیمارستان بستری شد در حالی که تحقیقات پلیس در مورد وخیم وحشتناک وی ادامه دارد.
همچنین در rt.com
تماشا کنید: پلیس هندی پس از تلاش برای متوقف کردن راننده ، روی کاپوت اتومبیل خود را به مدت 400 متر در حال حرکت استفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *