زن و 2 مرد در تحقیقات تروریستی آلمان به اتهام بودجه گروه اسلامگرای سوریه دستگیر شدند – RT World News

دادستان های فدرال روز پنجشنبه در بیانیه ای گفتند که سه نفر در آلمان به اتهام تأمین مالی و حمایت از تروریسم در خارج از کشور ، از جمله جمع آوری کمک های آنلاین برای یک گروه اسلامگرا سوریه ، دستگیر شده اند.

افسران پلیس فدرال با دستگیری در شهرهای اولم و مونیخ در جنوب و شهر دلمنهورست در شمال ، در ساعات اولیه صبح پنجشنبه این سه نفر را بازداشت کردند.

آپارتمان های آنها مورد بازرسی قرار گرفت ، در حالی که پلیس به یازده فرد دیگر که مظنون به کمک به تروریسم در خارج از کشور بودند حمله کرد.

سه نفر دستگیر شده به حمایت مالی از تروریسم ، حمایت از یک سازمان تروریستی در خارج از کشور و نقض قانون تجارت خارجی متهم شده اند.
همچنین در rt.com
دو نفره ضد مسلمان لهستانی پس از نوشتن مانیفست شبیه Breivik علیه اسلام ، نقشه “BOMB MOSQUE” و “POISON” را برای مردم طراحی کردندیک قاضی فدرال روز پنجشنبه تصمیم می گیرد که آیا آنها باید در بازداشت موقت قرار بگیرند.

دادستان ها گفتند که دو مرد آلمانی ، به نام های Tassilo M و Önder A ، به همراه یک زن آلمانی – که تابعیت صربستان و کوزوو را نیز داشت – از سراسر اروپا به تحریم الشام (HTS) سنی مذهب مستقر در سوریه کمک مالی کردند.

اخبار مرتبط  پکن لایحه سنای آمریکا "غیراخلاقی" را تهدید کرد که چین را با تحریم Covid-19 تحریم می کند - RT World News

گفته می شود عضو HTS Önder A یک صفحه جمع آوری کمک مالی آنلاین در ترکیه ایجاد کرده است که از طریق آن دادستان ها ادعا می کنند وی بودجه این گروه را تأمین مالی کرده است “جهاد” با تأمین عمومی پول نقد برای تهیه سلاح و حمایت از شبه نظامیان خارج از کشور.

ادعا می شود مردی به نام Tassilo M سه بار برای او پول ارسال کرده است تا توسط HTS در سوریه استفاده شود ، در حالی که مظنون زن ، Valdete M ، به انجام دو معامله در سال 2018 متهم شده است.
همچنین در rt.com
انکار قاضی وثیقه آسانژ “ناعادلانه و غیرمنطقی” ، دلیلی برای نگه داشتن او در پشت میله های زندان – مدیر مسئول ویکی لیکسHTS یک سازمان چتری از دیگر گروههای تروریستی اسلامگراست ، که به گفته دادستان ها ، این سازمان است “هدف سرنگونی دولت سوریه با زور و ایجاد” دولت خدا “در این کشور.”

این گروه بر استان ادلب در شمال غربی سوریه تسلط دارند و در سال 2016 که به جبهه النصره معروف بود ، از القاعده جدا شدند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *