سئول از Remdesivir داروهای ساخته شده در ایالات متحده برای درمان Covid-19 استفاده می کند ، و نسبت به دگزامتازون ژنریک احتیاط می کند – RT World News

Remdesivir داروی ضد ویروسی ، تولید شده توسط غول آمریکایی Gilead ، توسط کره جنوبی به دستورالعمل های درمانی بیماران Covid-19 اضافه شده است ، در حالی که دگزامتازون استروئید مقرون به صرفه شانه سرما خورده است.

Remdesivir ، که در ابتدا برای معالجه هپاتیت C ایجاد شد و به عنوان یک داروی ضد ابولا تحت فشار قرار گرفت ، از سوی وزارت غذا و ایمنی داروئی کره جنوبی چراغ سبز داده است. هم اکنون مطابق با دستورالعمل های ملی به روز ، این دارو برای معالجه بیماران Covid-19 استفاده می شود.

این وزارتخانه همچنین نسبت به دگزامتازون استروئیدی احتیاط کرده است و در جریان یک نشست خبری روز جمعه اظهار داشت که این دارو باید با احتیاط خاص استفاده شود.

“به نظر می رسد محدود کردن آن در موارد شدید با سندرم حاد تنفسی ، زیرا پزشک وضعیت بیمار را تحت نظر دارد ،” کیم یانگ اوک ، مدیر کل دفتر ایمنی دارویی وزارتخانه ، به نقل از رویترز گفت.
همچنین در rt.com
محققان بریتانیایی می گویند ، درمان استروئیدی میزان مرگ و میر تاج سوم را کاهش می دهدمطالعات متعدد ، از جمله یکی در کره جنوبی ، نشان داده اند که دگزامتازون می تواند باعث کاهش مرگ و میر در بیماران مبتلا به کروناویروس شود. این داروی که برای اولین بار در اواخر دهه 1950 تولید شد ، به طور گسترده در سراسر جهان در دسترس است ، اما درمان طولانی مدت ممکن است عوارض جانبی مانند ضعف عضلات و کاهش تراکم استخوان ایجاد کند.

اخبار مرتبط  گوگل پس از رونمایی از قوانین جدید اتحادیه اروپا که برتری "غرفه سازی" غول های فناوری را به چالش می کشد گریه می کند - RT World News

داروی جدیدتر ، Remdesivir ، در سال 2009 تولید شد و به عنوان درمانی برای چندین بیماری ویروسی از جمله اخیراً Covid-19 با مطالعات در مقیاس کوچک در چندین کشور ارائه شده است که نتایج متناقضی را ارائه داده اند. کره جنوبی در اوایل ماه جاری به منظور ارزیابی ملی مجوز اضطراری برای واردات این دارو صادر کرد.

شکاک ها می گویند که Remdesivir ممکن است در بیماران آسیایی کارآیی محدودی داشته باشد ، زیرا این کارآزمایی در ایالات متحده ، جایی که نشان داده شد باعث بهبودی Covid-19 می شود ، بیشتر بیماران قفقازی را درگیر می کند.
همچنین در rt.com
عجله به هدر رفتن هیدروکسی کلروکین بر اساس داده های معیوب Surgisphere نقص های اساسی در علم پزشکی مبتنی بر سود را نشان می دهد.مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *