سارقان بانک پس از کوتاه مدت گروگانگیری از طریق میلان فاضلاب فرار می کنند – اخبار جهانی RT

گفته می شود یک باند سارق مسلح به یک شعبه بانک Credit Agricole در میلان نفوذ کرده و مدیر و سایر کارکنان خود را برای مدت کوتاهی به گروگان گرفته اند ، پیش از این گزارش در یک حمله جسورانه و به خوبی اجرا شده از طریق فاضلاب فرار کرده است.

گزارش ها در رسانه های ایتالیایی حاکی از آن است که خدمه خوش پرواز قبل از زمان باز شدن از طریق سوراخ کف مشترک با یک ساختمان آپارتمانی همسایه وارد بانک شده اند.

باند حداکثر شش نفره ، اندکی قبل از اینکه در ساعت 8:30 صبح به وقت محلی باز شود ، وارد زیرزمین بانک شدند و برای مدت کوتاهی مدیر بانک و دو کارمند را به گروگان گرفتند.

پس از یک درگیری کوتاه ، یکی از کارمندان بانک موفق به فرار شد ، هرچند گفته می شود سارقین با قنداق یکی از سلاح های خود به پشت سر آخور حمله کرده اند تا وی را مجبور به باز کردن چندین صندوق امانات کنند. آنها نمی توانستند صندوق امانات را به عنوان تایمر امنیتی سرقت کنند.

اخبار مرتبط  نخست وزیر دانمارک پس از دستور غیرقانونی از بین بردن کل جمعیت راسوها به دلیل شیوع بیماری Covid ، عذرخواهی کرد - RT World News

ساعت 8:40 صبح پلیس در صحنه بود و محیط بانکی را ایجاد کرده بود ، با این حال ، سارقان با فرار از محل ، یک کپسول آتش نشانی را برای پوشش خروج از پشت ساختمان ساخته بودند.

هیچ آسیب جدی گزارش نشده است ، اگرچه مدیر بانک در حالی که کیسه یخی را در پشت سر خود نگه داشته بود ، به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

ارزش رسمی کالاهای گرفته شده هنوز اعلام نشده است در حالی که تعقیب و گریز برای سارقانی که گفته می شود از طریق فاضلاب فرار کرده اند در جریان است. در یک لحظه ، پلیس در تعقیب به درون فاضلاب سقوط کرد اما هیچ اثری از سارقان پیدا نکرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *