سازمان دیده بان آزمایشگاه نظامی روسیه در عمل در خط مقدم نبرد کووید 19 ایتالیا – RT World News

یک فیلم نادر ما را در پشت صحنه آزمایشگاه میدانی ارتش روسیه قرار داده است که در خارج از بورگامو با ضربه مغزی ایتالیا قرار دارد و نشان می دهد که چگونه استریل مطلق حاصل می شود و چگونه آزمایش ها انجام می شود.

کلیپ وزارت دفاع ، چرخه کامل عملکرد آزمایشگاه را نشان می دهد – از زمان ورود نمونه ، که در یک ظرف بسته شده قرار داده شده و از طریق یک دریچه مخصوص ایمن ، در داخل مرکز آورده می شود ، تا ویروس شناسان در دنده کامل محافظتی که شیشه را باز می کنند. و استفاده از تجهیزات پیشرفته برای انجام آزمایش.

آزمایشگاه سیار که هم اکنون در فرودگاه هوایی اوریو سریو در خارج از Bergamo مستقر شده است ، قادر به کشف انواع بیماریزای بیماری های خطرناک است ، اما در حال حاضر تمرکز اصلی آن Covid-19 است.

https://www.youtube.com/watch؟v=iM5lOFAawW4

این ویروس شناسان در زمره پزشکان نظامی روسی بودند که در ماه مارس وارد ایتالیا شدند که روم در میان همه گیری گسترده Covid-19 ، از مسکو خواست. این کشور در آن زمان سخت ترین جهان بود که منجر به تعداد تلفات و موارد تایید شده شد. از آن زمان ، ایتالیا با 23.660 تلفات و تقریبا 179،000 نفر آلوده در رده دوم از ایالات متحده قرار گرفته اند.

اخبار مرتبط  کیم جونگ-اون کره شمالی "سلام گرم" می فرستد و امیدوار است که ترامپ و بانوی اول "هر چه زودتر" از Covid-19 بهبود یابند - RT World News

سربازان روسی – مسلح به آزمایشگاه های سیار ، تجهیزات ضد عفونی ، کیت تست کروناویروس و ابزارهای دیگر برای مقابله با بیماری بسیار مسری ، که ایتالیا فاقد آن بود – به مرکز حادثه شیوع بیماری در شمال استان لومباردی اعزام شدند.
همچنین در rt.com
“کار بی عیب و نقص”: پزشکان ایتالیایی از همکاران روسی برای کمک به مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 تشکر می کننددر طی ماه اول حضور در ایتالیا ، این سربازان خانه های سالمندان را در بیش از 60 شهر و روستا ضد عفونی کرده اند ، در حالی که پزشکان بیماران مبتلا به کروناویروس را تحت درمان قرار داده اند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *