سازمان دیده بان کیم کره شمالی در میان شایعات مرگ بر مجدداً ظاهر شد – RT World News

رسانه های دولتی کره شمالی فیلم های ویدئویی از رهبر این کشور کیم جونگ اون را افتتاح یک کارخانه جدید کود منتشر کرده اند. این فیلم پس از هفته ها شایعات در مورد مرگ وی منتشر می شود ، که به طور فعال توسط رسانه های غربی پخش شده است.

این فیلم که گفته می شود روز جمعه فیلمبرداری شده است ، نشان می دهد که رهبر کره شمالی روبان قرمز را در یک کارخانه جدید در استان فنگون جنوبی بریده است. کیم جونگ اون لبخند زده به تصویر می رود که با کارگران این کارخانه دیدار کرده و در کنار سایر مقامات ، از جمله خواهرش کیم یو جونگ ، از این مرکز بازدید می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=xXb8x2VFY1I

در حالی که دیده می شود که کارگران این کارخانه ماسک صورت را به عنوان احتیاط در برابر کروناویروس می پوشند ، هیچ یک از مسئولان صورت خود را پوشانده اند. کارگران همچنین با تشکیل یک بسته کاملاً محکم و بدون فاصله ، رهبر کشور را ملاقات کردند ، بنابراین به نظر می رسد تجهیزات محافظ فقط برای نمایش بوده اند.

این فیلم پس از غیبت طولانی رهبر کره شمالی که بیش از دو هفته در ملاء عام نیامده است می آید. ناپدید شدن کیم باعث شایعاتی در مورد بیماری و حتی مرگ به دلایل مختلفی شد – از یک عمل جراحی قلب گرفته تا یک نارسایی در طی آزمایش موشکی – که به طور جدی توسط رسانه های غربی پخش شده است.

اخبار مرتبط  تماشای دیگر عکسهای عروسی بی رحمانه که توسط خشونت شوک انفجار بیروت قطع شد - RT World News

با این حال ، گزارش های مربوط به سلامتی کیم فاقد هرگونه اثبات محکمی بود و فقط با گزارش های مختلفی از آنها حمایت می شد “هوش” و “نقص” منابع عدم وجود واقعیت باعث نشده است که رسانه ها از وحشی ترین حدس و گمان ها درباره آینده کره شمالی و جانشین بالقوه کیم توهین کنند.
همچنین در rt.com
کیم کره شمالی در میان شایعات مرگ برانگیخته شده از مواضع کولی ترامپ ، در نمایشگاه FERTILIZER ظاهر عمومی می کند (عکس)رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، كه تقریباً روزانه از خبرنگاران در مورد كیم سؤال می شد ، نیز در اوایل این هفته اظهارات كریبی را درباره وی كاهش داد. ترامپ گفت که او در واقع “یک ایده بسیار خوب “ در مورد وضعیت کیم اما “نمی توان در مورد آن صحبت کرد.”

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *