سازمان ملل متحد دو ناظر در اسرائیل را پس از VIDEO ویروسی در رابطه جنسی در ماشین رسمی به حالت تعلیق درآورد – RT World News

دو کارمند مأموریت سازمان ملل در اسرائیل بدون پرداخت حقوق به حالت تعلیق درآمده پس از آنکه یک فیلم ویروسی یک عمل جنسی را در وسیله نقلیه رسمی خود نشان داد ، در حالی که در خیابان بزرگی در تل آویو پایین می رفت.

این دو نفر به عنوان کارمندان سازمان نظارت بر آتش بس سازمان ملل متحد (UNTSO) ، یک مأموریت نظامی در اسرائیل شناسایی شدند و روز پنجشنبه در مرخصی بدون حقوق قرار گرفتند.

فیلم 18 ثانیه ای مرد را با لباس سفید نشان می دهد ، در صندلی عقب وسیله نقلیه مشخص سازمان ملل متحد ، توسط زنی که لباس قرمز پوشیده است و مرد دیگری که از صندلی جلو نگاه می کند ، پوشیده شده است.

این حادثه در خیابان هایارکون ، در حوضه آبشار تل آویو رخ داده است. در اواخر ماه ژوئن شروع به ساخت دور گردان شد و باعث شد سازمان ملل متحد یک کاوشگر را باز کند.

تعلیق مناسب بود “با توجه به جدی بودن ادعاها مبنی بر عدم رعایت استانداردهای رفتار مورد انتظار کارمندان دولت بین المللی ،” استفان دوجاریک ، سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد ، روز پنجشنبه به بی بی سی گفت.

اخبار مرتبط  لوئیس آرس ، از حزب رهبر سابق اوو مورالس ، در راه پیروزی ریاست جمهوری بولیوی - نظرسنجی ها - اخبار جهانی RT

UNTSO دارد “مجدداً درگیر یک کمپین تقویت آگاهی رسانی برای یادآوری پرسنل خود در مورد تعهدات خود در قبال آیین نامه رفتار سازمان ملل ،” او اضافه کرد. هنگامی که این فیلم در ابتدا پدیدار شد ، دوجاریک به خبرنگاران گفت که او است “شوکه شده و به شدت آشفته” توسط آن

گزارش ها در رسانه های اسرائیلی یکی از مردانی را که به عنوان مأمور ترینیداد درگیر بود ، شناسایی کرد. سازمان ملل متحد این موضوع را تأیید یا رد نکرده است.
همچنین در rt.com
اگر اسرائیل با الحاق کرانه باختری رودررو شود ، رئیس حقوق بشر سازمان ملل از پیامدهای فاجعه بار می ترسدگزارش سازمان ملل متحد در مورد سوء رفتار جنسی 175 اتهام سوءاستفاده جنسی و سوءاستفاده علیه کارکنان سازمان ملل را در سال 2019 ذکر کرده است. از این تعداد ، 16 مورد تأیید شده ، 15 مورد بی اساس و 144 مورد تحت تحقیقات قرار دارند.

UNTSO در ابتدا در سال 1948 برای نظارت بر آتش بس بین دولت تازه اعلام شده اسرائیل و همسایگان عرب این کشور تأسیس شد. به طریقی حتی پس از دو جنگ بزرگ در سال 1967 و 1973 این شعار آتش بس باقی مانده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *