ساکنان ملبورن برای نقض قوانین قفل بهانه های خنده داری می آورند ، زیرا جریمه های گیج کننده 20 میلیون دلاری صادر شده است – RT World News

در حالی که تقریباً پنج میلیون نفر از ساکنان ملبورن از آخرین قفل شدید کرونا خارج می شوند ، گزارش های مربوط به بهانه های گیج کننده ای که قانون شکنان برای جلوگیری از جریمه های سنگین به پلیس داده اند ، به صورت آنلاین ظاهر می شود.

به گفته همه ، مقامات ویکتوریا از تقریباً 13،900 جریمه صادر شده در حصر دوم ، 20.15 میلیون دلار (14.29 میلیون دلار) دلار استرالیا جمع کردند.

بیشتر جریمه های صادر شده به دلیل نقض دستورالعمل های بهداشت عمومی بود: 2،856 ملبورنیایی که در حال شکستن مقررات رفت و آمد بودند (ساعت 8 عصر تا 5 صبح) ، 1935 نفر ماسک نداشتند در حالی که 1768 راننده در تلاش برای شکستن محدودیت های سفر ، در میان تعداد بیشماری از دیگران ، گرفتار شدند. تخلفات با این حال ، در میان هزاران مورد عفونت بالقوه عفونی ، برخی از داستان های واقعاً عجیب و غریب وجود دارد.
همچنین در rt.com
تماشا کنید: معترضین به قفل شدن ملبورن پلیس اسب را “نژادپرست” می نامند در حالی که آن را با میله پرچم عظیم می زنندیک نفر توسط پلیس در 5 کیلومتری خانه پیدا شد که در ساعت 7:30 بعد از ظهر یکشنبه در اتومبیل خود نشسته بود. وی به پلیس گفت که قصد داشت از جلسه عاشقانه با صدای بلند هم خانه اش با دوست دخترش فرار کند. متأسفانه ، او به دلیل نقض محدودیت های COVID-19 به جریمه 1،652 دلار سیلی خورد.

دو زن و مرد وقتی در 6 سپتامبر در یک لنج بادی در حال گوش دادن به موسیقی و نوشیدن الکل گرفتار شدند ، جریمه شدند.

پس از تماس پلیس با نگرانی در مورد رفت و آمد تعداد زیادی از مردان به یک آدرس ، چهار کارگر جنسی در حالی که در استراحت بودند جریمه شدند.

در همین حال ، یک نفر در ساعت 3:40 بامداد در نزدیکی Maroondah ، شهری در خارج از ملبورن ، درحال مسافرت گرفتن و به پلیس گفت که برای تغذیه اسب های عموی خود نیاز فوری دارد. مرد دیگری در خانه یکی از دوستانش پیدا شد که ادعا می کند در حال تمرین برای تبدیل شدن به یک دی جی حرفه ای است.

اخبار مرتبط  ایتالیا و بلژیک در رد هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 به فرانسه پیوستند - RT World News

گفته می شود یک نفر به دلیل نداشتن ماسک جریمه شد و ادعا کرد که جوش بدی روی چانه دارد و مانع پیوستن به دستورالعمل های دقیق بهداشتی می شود.
همچنین در rt.com
نخست وزیر ویکتوریا به حالت دفاعی در می آید پس از قفل شدن ملبورن برای مرگ چهار نوزاد که از مراقبت های پزشکی فوری محروم شده انداقدامات غیرقانونی فست فود به شدت در میان گزارشات جریمه ویروس کرونا برای ملبورنیز جلب شده است: یک سفارش KFC برای 10 نفر در 10 ژوئیه 26،000 دلار جریمه برای یک جشن تولد انجام داد. این رستوران سفارش مشکوک بزرگ پلیس را در Dandenong پرچم گذاری کرد.

در جای دیگر ، یک زن و شوهر به دلیل رانندگی 185 کیلومتری به Dandenong برای انتخاب نوع خاصی از سبزیجات که کودک آنها دوست داشت در 12 سپتامبر جریمه شد ، در حالی که فقط یک هفته بعد یک پدر محدودیت های خرید نوع خاصی از نان را که دخترش دوست داشت ، شکست.

صدها نفر نیز به دلیل شرکت در بسیاری از تظاهرات ضد قفل در ملبورن جریمه شدند. حدود 387 جریمه در مجموع 639،000 دلار در یک روز در ماه سپتامبر صادر شد.

کمتر از پنج درصد جریمه های 19،324 ، حداکثر 19،826 دلار برای افراد و 99،132 دلار برای مشاغل ، که از مارس تا آگوست صادر شده اند ، به طور کامل پرداخت شده است.

ملبورن مرکز کانون موج دوم ویروس کرونا در کشور شد و موارد جدید روزانه با افزایش مجدد بقیه کشور در ماه آگوست به 700 مورد رسید.

استرالیا حدود 27500 مورد Covid-19 را گزارش کرده است که منجر به 907 مرگ در بین 25 میلیون نفر جمعیت شده است.

ملبورن یکی از سخت ترین قفل های حبس شده در استرالیا را تحمل کرد ، با محدودیت 5 کیلومتری سفر ، مشاغل مجبور به تعطیلی یا فعالیت با ظرفیت محدود و همچنین محدودیت در اجتماعات عمومی و البته نیاز به نقاب برای ساکنان در خارج از محل زندگی خود خانه ها

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *