ستاره شناس هاروارد می گوید فناوری بیگانه ای که در سال 2017 بازدید شده است ، ممکن است زباله های تمدن دور باشد – اخبار جهانی RT

یک استاد نجوم هاروارد معتقد است که یک شی ستاره ای مرموز که از منظومه شمسی در سال 2017 بازدید کرده است ، نوعی فناوری بیگانه است و حتی ممکن است زباله دور انداخته شده تمدن دیگری باشد.

آوی لوئب نظریه خود را مبنی بر اینكه ابهام گیج كننده لقب گرفته است ‘Oumuamua اثبات می كند كه حیات بسیار هوشمند در جاهای دیگر جهان وجود دارد.

umOumuamua – که تقریباً به معنای هاوایی به معنای ‘Scout’ ترجمه می شود – اولین شی بین ستاره ای شناخته شده ای است که هنگام عبور از منظومه شمسی شناسایی شده است. این اولین بار از طریق تلسکوپ Pan-STARRS در رصدخانه Haleakala هاوایی در سال 2017 مشاهده شد.

اندازه جرم آسمانی 400 متر 10 برابر بیشتر از عرض آن بود. بسیاری ستاره شناسان تصور می کردند که این یک دنباله دار بین ستاره ای است ، اما شکل آن مانند هر آنچه قبلاً دیده شده بود ، نبود.

لوب در کتاب آینده خود ، فرازمینی: اولین نشانه زندگی هوشمند فراتر از زمین ، نظریه خود را در مورد شی object عجیب و غریب شکل که هنگام سفر در محله ما از فضا رفتار عجیب و غریبی داشت ، توضیح می دهد.

این شی object در سپتامبر 2017 از جهت ستاره مجاور وگا واقع شده است که حدود 25 سال نوری با ما فاصله دارد. فقط چند روز بعد وارد صفحه بیضوی کره زمین شد تا به خورشید نزدیک شود.

در پایان ماه ، با سرعت 58900 مایل در ساعت توسط ناهید پرواز کرد. قبل از شروع دوباره در 7 اکتبر دوباره به زمین نزدیک شد “حرکت سریع به سمت صورت فلکی پگاسوس و سیاهی فراتر از آن” لوب در کتاب پیش رو خود می نویسد.

در حالی که برخی از دانشمندان خیلی سریع ادعا کردند این دنباله دار دیگر است ، لوب این فرض را رد می کند و می گوید این بیش از حد به “آشنا”

“اگر یک غارنشین یک تلفن همراه ببیند چه اتفاقی می افتد؟ او تمام عمر صخره ها را دیده است و فکر می کرد این فقط یک سنگ براق است “ او به نیویورک پست گفت.

اخبار مرتبط  وزیر کانادا پس از دروغ گفتن در مورد تعطیلات کارائیب ضد قفل ، استعفا داد - اخبار جهانی RT

این ستاره شناس برجسته به تعدادی از خصوصیات Oumuamua اشاره کرد که آن را با هر آنچه قبلاً روبرو بود متفاوت می کند. او گفت که شکل عجیب سیگار برگ آن برای اجسام عادی فضایی بی سابقه است و همینطور هم بود “غیرمعمول روشن” حداقل “ده برابر بیشتر از منظومه شمسی بازتابنده است [stony] سیارک ها یا دنباله دارها “.

با این حال ، مسئله ای که باعث شد دانشمند باور کند که این یک شی مصنوعی است ، مسیر خراشیده آن در نزدیکی ستاره ما بود.

به جای کاهش سرعت در هنگام فاصله گرفتن از خورشید ، … Oumuamua سرعت گرفت “کمی ، اما تا حد قابل توجه آماری” ، دانشمند توضیح داد.

ستاره های دنباله دار می توانند به این ترتیب رفتار کنند ، زیرا گرمای حاصل از ستاره گازهای یخ زده را از سطح آنها آزاد می کند که مانند موتور موشکی عمل می کنند. با این حال ، اگر چنین بود ‘اوموآموا باید یک ویژگی متمایز را ترک می کرد “دم،” که هرگز انجام نداد.

بافین حدس زد که این شی می تواند یک بادبان سبک دیسک یا یک تکه باشد “آشغال های فضایی” مدتها پیش توسط تمدن بیگانه کنار گذاشته شده است.

“تنها راه جستجو [alien civilizations] این است که به دنبال سطل آشغال هایشان بگردیم ، مانند روزنامه نگاران تحقیقاتی که به سطل آشغال افراد مشهور نگاه می کنند ، “ لوب گفت.
همچنین در rt.com
رئیس سابق سیا ، برنان می گوید فیلم های UFO طبقه بندی نشده پنتاگون “باعث ابرو می شود ،” توصیه می کند “ذهن باز داشته باشید”این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *