ستاره پاپ انگلیس و آلبانیایی دوا لیپا پس از ورود به سیاست های بالکان در توییتر ، نام خانوادگی تصادفی را برپا کرد و با نام “فاشیست” شناخته شد – RT World News

دوا لیپا ، ستاره پاپ انگلیس متولد مهاجران از کوزوو ، پس از انتشار نقشه آلبانی بزرگ ، متهم به سوختن به ملی گرایی شده است که نشان می دهد این کشور الحاق تکه های بزرگی از همسایگان خود مانند صربستان و یونان است.

این خواننده ، که معمولاً به عنوان سرمقاله رسانه ای خود را به دلیل ضرب آهنگ های ضبط شده در جریان است ، اکنون به دلایل مختلف کاملاً – در دیدگاه های ناسیونالیستی خود – در مرکز توجه قرار گرفته است.

در توئیت روز یکشنبه ، لیپا دفاع از “بومی و نه مهاجر” منشا آلبانیایی ها ضمیمه توییت او نقشه ای از آلبانی بود که نشان می دهد صاحب بخش هایی از یونان ، مقدونیه ، مونته نگرو و همچنین صربستان و استان جداشده آن کوزوو با این کلمه “autochthonous” در زیر نوشته شده است

همان پرچمی بود که باعث شد یک حادثه بین المللی در سال 2014 ، هنگامی که یک هواپیمای بدون سرنشین آن را به یک بازی فوتبال بین صربستان و آلبانی در بلگراد پرواز کرد.
همچنین در rt.com
هواپیماهای بدون سرنشین پرچم آلبانی ، مسابقات فوتبال صربستان را متوقف کرده و جنجال را برانگیخت (عکس)برای بسیاری از بینندگان از بین نمی رود که این نقشه یک ایده ملی گرایانه از “آلبانی بزرگ” را نشان می دهد ، یک مفهوم تاریخی که باعث اتحاد همه سرزمین های بالکان می شود و دارای جمعیت قابل توجهی از نظر قومی آلبانی است. به زودی ، این تصویر هزاران کاربر را به خود جلب کرد که در سیاست بحث برانگیز بالکان سرمایه گذاری شده اند ، به همراه بسیاری از هواداران پاپ این نوع گفتمان را عادت نکرده اند.

بسیاری از کاربران ، صدای توئیت Lipa را به عنوان حمایت از تصاحب آلبانی از تصرف بالکان در نظر گرفتند. بوریس مالاگورسکی ، فیلمساز صرب و کانادایی ، وی را به خاطر حمایت از این فیلم فراخوانده است “پروژه ملی گرایی افراطی و توسعه طلبانه آلبانی بزرگ.” برخی دیگر حتی لیپا را متهم کردند “ابراز همدردی به فاشیسم” ، از زمان تنها وجود آلبانی بزرگ شده در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان یک کشور واسطه ای محور.

هواداران موسیقی پاپ در توییتر به وحشت اخلاقی دست زدند و از آنچه که آنها به عنوان یک بت پاپ می دیدند شگفت زده شدند “بیرون آمدن به عنوان فاشیست.” برخی از کاربران شروع به فشار دادن به هشتگ #cancelDuaLipa کردند.

اخبار مرتبط  متخصص فناوری اطلاعات روسیه پس از ربودن و استخراج اسرائیل به 9 سال در ایالات متحده محكوم شد - RT World News

برخی دیگر از این خواننده دفاع کردند و گفتند که پیام او در تعبیر نادرست است. تیم آلبانی ها ، یک غیر انتفاعی طرفدار آلبانیایی آمریکایی ، گفت که لیپا در حال دفع فعالیت بود “ادعاهای خطرناک راست افراطی مبنی بر اینکه آلبانی ها قومی بومی در بالکان نیستند.”

لیپا از این انتقاد غریبه نیست. در ژانویه ، وی عصبانیت فمینیست های آنلاین را که در آن زمان می خواستند بخاطر پرتاب صورتحساب دلار به نوارهای زن را لغو کند ، فراخواند.
همچنین در rt.com
منتقدان سعی می کنند خواننده # کانا ، به دلیل پرتاب پول به نوار زن ، # خواننده را لغو کند ، هواداران عقب افتادندمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *