سخنگوی طالبان می گوید: داستان “جایزه های روسی” اخبار جعلی است – RT World News

یک مقام طالبان به عنوان جعلی و فرعی محصول سیاسی آمریكا ، گزارش حیرت انگیز نیویورك تایمز را رد كرد و ادعا كرد روسیه مبلغی را برای كشته شدن سربازان آمریكایی در افغانستان پرداخت كرده است ، در یك بخش از نمایش تلویزیونی RT به زیر زمین می رود.

این داستان – بر اساس منابع ناشناس – ماه گذشته توسط تایمز شکسته شد و موج تازه ای از عصبانیت ضد ترامپ را در رسانه ها و سمت چپ برانگیخت. رئیس جمهور دونالد ترامپ خود این ماجرا را یک واقعه خوانده است “شغل ضربه ناجی” ، در حالی که وزارت دفاع و رئیس ستاد مشترک خود گفتند که آنها قادر به تأیید آن نیستند.

“این جوایز روسی نیست ، درست نیست” سخنگوی طالبان و مذاکره کننده طالبان آمریکایی و طالبان “سهیل شاهین” روز شنبه به RT “به زیرزمینی می رود”. “ما برای پول برای کسی نمی جنگیم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=EdxJzDStxpg

شاهین حمله سربازان آمریکایی را انکار نکرد ، اما گفت که نیروهای وی بر اساس این کار انجام می دهند “ایدئولوژی” ، و به دلیل “ایجاد یک دولت اسلامی” ، نه برای پول نقد

اخبار مرتبط  والدین لحظات وحشتناک پس از سر بریدن معلم نوجوان را در خارج از مدرسه فرانسه به یاد می آورند - RT World News

او گفت ، این داستان ، “ارتباط با سیاست داخلی” در واشنگتن ، و هدف از بین بردن توافق صلح بین ایالات متحده و طالبان در دوحه ، قطر در ماه فوریه امضا شده است. در حال حاضر مذاکرات بین شبه نظامیان و دولت افغانستان تحت حمایت ایالات متحده برای شکل دادن به افغانستان پس از آمریکا در حال انجام است.

ظن شاهین نسبت به برخی از مفسران ضد جنگ در ایالات متحده ، که می گویند داستان نیویورک تایمز با هدف تضعیف روند صلح ، در تلاش است تا ایالات متحده را درگیر جنگ تقریبا دو دهه خود در افغانستان کند ، تکرار کند.

شاهین هنگامی که به منبع بودجه شبه نظامیان خود فشار آورد ، اظهار داشت که بخش عمده ای از منابع مالی طالبان از مالیات های پرداخت شده بر مردم در قلمرو آنها ناشی می شود. با این حال ، اظهار نظر در غرب ، طالبان را متهم می کند که علیرغم موضع ضد مواد مخدر ، از تولید تریاک سود می برند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *