سردبیر RT می گوید اگر صفحه RT’s Redfish ، که پس از پست ضد فاشیستی برداشته شده است ، احیا نشود ، به دنبال ممنوعیت Facebook خواهد بود – RT World News

مارگاریتا سیمونیان به دلیل تعلیق صفحه Redfish ، تولید کننده محتوای دیجیتال RT در برلین ، به شدت به فیس بوک حمله کرد. وی گفت در صورت لغو تصمیم ، تلاش خواهد کرد که شبکه اجتماعی خود ممنوع باشد.

حساب Redfish Media در روز جمعه به حالت تعلیق درآمد ، پس از انتشار پست اخیر خود به مناسبت مرگ بنیتو موسولینی ، دیکتاتور فاشیست ایتالیایی ، به دلیل نقض استانداردهای جامعه فیس بوک ، پرچم گذاری شد. این غول رسانه های اجتماعی ایالات متحده قبلاً تصاویر تاریخی از بازماندگان هولوکاست را که توسط Redfish به عنوان نقض استانداردها ارسال شده ، پرچم گذاری کرد “برهنگی و فعالیت جنسی”

“کاملاً مشخص نیست که این” جامعه “چه توهین آمیزی یافته است. آیا این عکس موسولینی ، اشاره به هولوکاست بود یا وجود پروژه ماهی قرمز ، که مدتهاست سازمانهای غربی از آن عصبانی شده اند “. سیمونیان سردبیر RT در یک پست در شبکه های اجتماعی گفت.

اگر صفحه بازنگشته باشد ، من قول می دهم که شخصاً به دنبال تعلیق فیس بوک باشم.

اعتصاب برای عکس وارونه موسولینی ، که منجر به تعلیق شد ، تنها اعتصابی نیست که این سیستم عامل امسال به Redfish صادر کرده است. در ماه ژانویه ، فیس بوک پستی را برداشت که تصاویر تاریخی از زندانیان اردوگاه مرگ آشویتس را که پس از آزادی آن گرفته شده بود ، نشان می داد. ماهی قرمز آنها را به مناسبت روز جهانی هولوکاست ارسال کرد.

اخبار مرتبط  بریتانیایی که در هند دچار بیماری کوید ، مالاریا و تب دنگی شد اکنون برای بهبودی از گزش کشنده COBRA می جنگد - اخبار جهانی RT
همچنین در rt.com
فیس بوک پروژه محتوای دیجیتال RT Redfish را پس از ارسال پیام های پایان دیکتاتوری موسولینی و روز یادبود هولوکاست ممنوع می کندRedfish یک شرکت برنده جوایز است که فیلم هایی را درباره موضوعات معاصر مانند بی عدالتی اجتماعی ، بی رحمی پلیس و ظلم به کشورهای جهان سوم تولید می کند. صفحه فیس بوک آن در زمان تعلیق بیش از 830،000 دنبال کننده داشت.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *