سرکوب های پوچ در مبارزه با Covid-19 – RT World News

با بسته شدن قفل کورو ویروس بدون پایان ، مقامات محلی در حال آزمایش حدود جمعیت اسیر شده خود هستند – از ارسال هلیکوپتر تا شکستن بازی های فوتبال ، گرفته تا ضبط پلاک های نمازگزاران سرکش.

اپیدمی کروناویروس در بیشتر جهان در حال تحریک و عصبانی کردن است – به جز پلیس که به آنها اختیاراتی بی سابقه داده شده است تا اجرای قوانین جدید وسوسه انگیز را اجرا کنند – و چند قانون که به نظر می رسد در حال انجام هستند. . در اینجا برخی از احمق ترین – و نگران کننده ترین – آمده است.
همچنین در rt.com
هواپیماهای بدون سرنشین دالکس ، هواپیماهای بدون سرنشین و پلیس بالا: روباتها در میان همه گیر کوراو ویروس در بالای صفحه قرار می گیرندوالدین هلیکوپتر

تونس ، که در حال حاضر در نقشه برای ارسال مجرمین قرنطینه روباتیک از طریق خیابان های تونس برای بررسی اوراق مردم است ، بازی خود را با وضعیت پلیس ادامه داده است. در طول آخر هفته ، یک هلیکوپتر نظامی برای شکستن یک بازی فوتبال جوانان که نقض دستور خاموش کردن کشور است ، به آنجا اعزام شدند. ویدئویی که در رسانه های اجتماعی منتشر شده از این حمله عجیب و غریب نشان می دهد که هواپیما به اندازه کافی کم پرواز می شود تا ابرهای عظیمی از گرد و غبار را لگد کند و بازی را غیرممکن کند. مطمئنا ، ما این را با هواپیماهای بدون سرنشین در کشورهای دیگر دیدیم ، اما یک هلیکوپتر نظامی ؟!

تعطیلات-گشت

پلیس در سراسر جهان توجه ویژه ای به این داشته است كه مردم ضمن لذت بردن از آب و هوای گرم ، از كورو ویروس منتقل نكنند. در انگلیس ، پلیس مرکزی بدفوردشایر به دلیل اینكه (كامل با یك عكس شرورانه) نشان داد كه پیك نیك های روستایی در آغوش بازوی طولانی قانون قرار گرفته اند ، مورد انتقاد قرار گرفتند.
همچنین در rt.com
“انگلستان مرده است”: انزجار تقریباً متفق القول پس از تهدید پلیس بریتانیا “ظاهر شدن از سایه” تا غارت پیک نیک های روستاییدر استرالیا ، پلیس تاسمانی هشدار داد که به مسافرانی تعطیل می شود که حتی از راه دورترین اردوگاه ها نیز با هلیکوپتر گشت زنی شوند! – برای کسانی که در واقع سعی می کنند فاصله واقعی اجتماعی را جدی بگیرند.

برنامه ریزی یک مهمانی؟

انگلیس محل زندگی برخی از پوچترین نمونه های پلیس کورو ویروس بیش از حد ، از پلیس با تهدید به پنجه از طریق چرخ دستی های خرید مردم برای شکار “غیر ضروری“مواردی را برای مشاغل تهدید می کند که تخم مرغ های عید پاک می فروشند. با این وجود ، کسانی که در خانه ماندند ، بی خطر بودند. آخر هفته ، ویدئویی از دست کم چهار افسر پس از دریافت تماس در مورد “مزاحمت“ویروسی شد. افسران بدون نقاب و غاصب غیرمسلح سعی کردند توجیه کنند که درب مرد را خراب کنند و به خاطر “تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه، “اما عقب نشینی شتابزده را پس از این که متوجه شد که تنها است ، شکست.

در حالی که هنوز مشخص نیست چه کسی این مرد را گزارش کرده است ، نیروهای پلیس محلی با تماس های غیرنظامیان نگران شده اند که همسایگانشان از این قوانین پیروی نمی کنند – به حدی که چندین شهرداری برای برنامه های جوان Stasi-in برنامه های ویژه و خطوط ویژه ای تنظیم کرده اند. -در بین جمعیت

مدیران خرد

شهر بورلی ، ماساچوست حتی پیاده روها را ترك كرده است تا جلوی شیوع تاج ویروس را بگیرد ، در كوششی كه به نظر می رسد فرهنگ دولتی پیروی از قانون اعصاب را مسخره می كند. مانند بیشتر ایالات متحده ، ماساچوست تحت فشار قرار دارد و به ساکنان این امکان را می دهد که فقط فعالیت های لازم را انجام دهند. اما پلیس محلی “متوجه شدیم که رفت و آمد زیادی با پا وجود دارد و افرادی که به یکدیگر قدم می زنند، “جان للاچور ، رئیس پلیس بورلی ، هفته گذشته به فاكس نیوز گفت و توضیح داد كه لزوم تعیین یك طرفه چیست. LeLacheur پیش از این پیشنهاد کرده است که قوانین جدید – که مبلغ 100 دلار جریمه ناامنی را به همراه دارد – پس از همه گیری به کار خود ادامه می دهند.

اخبار مرتبط  گوگل ادعا می کند شیمی را با استفاده از یک کامپیوتر کوانتومی برای اولین بار در تاریخ بشریت شبیه سازی کرده است - RT World News

در حوضچه حوضه ، پلیس منچستر فراتر رفت و قوانین جدید مدیریت خود را اختراع کرد ، زیرا آنها مردی را در تلاش برای تحویل غذا به اعضای خانواده قرار دادند و او را با اسپری فلفل تهدید کردند. این حادثه در شهر فالوفیلد باعث ایجاد عناوین شد ، و پلیس بزرگ منچستر از این مرد و خانواده اش عذرخواهی کرد و گفت:این حادثه به روشی حرفه ای که انتظار داریم رسیدگی نشده باشد

این تقریباً همه نیست – گزارش های جریمه صادر شده برای خرید “موارد غیر ضروری“در رسانه های اجتماعی گسترش یافته است ، حتی به عنوان دولت انگلستان به پلیس یادآوری کرده است که هیچ محدودیتی رسمی در مورد آنچه می توان خریداری کرد وجود ندارد.

نه عید پاک برای شما

کلیسای جامع attempt تلاش برای جشن گرفتن عید پاک در تعطیلات آخر هفته در سراسر ایالات متحده با مقامات درگیری کردند. اتومبیل های یک کلیسای کنتاکی با هشدارهای ارعاب کننده از پلیس محلی به پرواز در آمدند ، حتی پس از صدور حكم قاضی فدرال از خدمات رانندگی – كه در آن نمازگزاران در اتومبیل های خود با ویندوز بسته بودند و حفظ فاصله اجتماعی – ممنوع بود. از صاحبان خودرو مطلع شد كه از آنها انتظار می رود 14 روز خود قرنطینه كنند یا خطر كنند “اقدامات اجرایی بیشتر

قاضی منطقه ای ایالات متحده ، جاستین واکر در حكم خود علیه ممنوعیت سرویس درایو در روز شنبه سخنان كمی را بیان نكرد. “روز پنجشنبه مقدس ، یک شهردار آمریکایی جشن عمومی عید پاک را جرم شمرده است. این جمله جمله ای است که این دادگاه هرگز انتظار نداشت که در خارج از صفحات یک رمان دیستوپیایی یا شاید صفحات پیاز مشاهده کند.دیگران گفتند: چرا نشستن در اتومبیل شخصی در پارکینگ وال مارت ، اما نه در مورد کلیسا ، قابل قبول است.

همه گیر کرونوروئوس همچنان در سراسر جهان با خشم و بیش از 1.8 میلیون مورد تأیید شده از روز دوشنبه ادامه دارد. ایالات متحده دارای سهم شیر از این موارد است – حدود 558.999 نفر ، بیشتر افراد در نیویورک ، به ویروس مبتلا شده اند و 22154 نفر با آن درگذشت. اسپانیا و ایتالیا با 169.496 مورد و 156363 مورد به ترتیب بیشترین صدمات را دارند – هرچند که ایتالیا از مرگ بیش از اسپانیا خبر داده است. این بیماری همه گیر ، اولین بار در ماه دسامبر در ووهان چین گزارش شد ، به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت و موارد تقریباً در همه کشورها مشاهده می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *