سفارت آمریکا در امارات هشدار جدید تروریسم را برای شهروندان آمریکایی صادر می کند – اخبار RT جهانی

سفارت آمریكا در امارات متحده عربی به آمریكایی ها هشدار داده است كه “بسیار مواظب” در برابر حملات تروریستی باشند ، پس از آنكه اختلافات میان عربستان سعودی و شورشیان یمنی منجر به صدور هشدار مشابه از سوی سفارت ریاض شد.

به شهروندان آمریكایی در امارات چهارشنبه هشدار داده شد كه “سطح بالایی از هوشیاری را حفظ کرده و اقدامات لازم را برای ادامه آگاهی از امنیت خود انجام دهید” با توجه به “احتمال حملات تروریستی علیه شهروندان و منافع ایالات متحده”.
همچنین در rt.com
ائتلاف سعودی “6 هواپیمای بدون سرنشین حوثی را” نابود کرد پس از اینکه سفارت آمریکا به آمریکایی ها در مورد حمله احتمالی به ریاض هشدار دادوزارت امور خارجه آمریكا قبلاً به آمریكایی ها توصیه می كرد كه “تجدید نظر در سفر” به دلیل تهدید Covid-19 به امارات متحده عربی ، اما آخرین هشدار ساعاتی پس از آن صورت می گیرد که سفارت آمریکا در عربستان سعودی شهروندان آمریکایی را در پادشاهی هشدار داد تا از حملات احتمالی موشکی و هواپیماهای بدون سرنشین مراقب باشند “بلافاصله به دنبال پوشش” در صورت انفجار.

اخبار مرتبط  ایران می گوید درگیری خلیج فارس با تجاوز نیروی دریایی ایالات متحده به دریل های برنامه ریزی شده برانگیخته شده است - RT World News

اگرچه سفارت توضیح بیشتری در مورد تهدید احتمالی نداد ، این هشدار پس از اعلام مقامات ارتش سعودی در تلویزیون دولتی مبنی بر انهدام شش پهپاد پر از بمب پرتاب شده از یمن اعلام شد.

عربستان سعودی همراه با ائتلافی از کشورهای دوست از جمله امارات متحده عربی ، از سال 2015 با حمایت مادی ایالات متحده ، یک کمپین نظامی علیه شورشیان حوثی مورد حمایت ایران در یمن انجام داده است. تنش ها بین سعودی ها و حوثی ها طی روزهای اخیر افزایش یافت ، گروه شورشی ادعا کرد که روز سه شنبه بمبی را به سمت فرودگاه ابه در جنوب غربی عربستان سعودی پرتاب کرده است. در همان روز ، ائتلاف تحت رهبری سعودی گفت که نیروهای این هواپیمای بدون سرنشین شلیک شده به حریم هوایی عربستان را رهگیری و منهدم کردند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *