سفارت آمریکا در پاکستان به دلیل “پست غیر مجاز” پیش بینی می کند که نخست وزیر خان پس از شکست ترامپ قدرت خود را از دست خواهد داد – عذرخواهی کرد

سفارت ایالات متحده در پاکستان ادعا می کند وقتی پیام سیاسی احسان اقبال ، رقیب قانونگذار عمران خان نخست وزیر را بازتوییت کرد ، “بدون مجوز” به حساب توییتر آنها دسترسی پیدا شده است.

“سفارت ایالات متحده ارسال یا ارسال مجدد پیام های سیاسی را تأیید نمی کند ،” حساب سفارت روز چهارشنبه توییت کرد. “ما از هرگونه سردرگمی که ممکن است ناشی از ارسال غیر مجاز باشد ، عذرخواهی می کنیم.”

توییت مورد بحث از اقبال ، یکی از اعضای حزب مخالف حزب مسلمان پاکستان-نواز ، پیش بینی کرد که نخست وزیر در پی باخت با فرض شکست ترامپ به جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، راه خروجی نشان داده شود.

پاسخ به تیتر واشنگتن پست که عنوان شده است “شکست ترامپ ضربه ای است برای عوام فریبان و دیکتاتورهای جهان” اقبال نوشت ، “ما در پاکستان نیز یکی داریم. او نشان داده خواهد شد [the] راه حل به زودی. ”

هشتگ #AbologiseUSEmbassy از روز چهارشنبه در پاکستان روند كارت خود را آغاز كرد و سرانجام منجر به عذرخواهی شد ، هرچند انتقادات از این پست همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط  تانکر نفتی پس از تصادف شانگهای ، 14 مفقود (غرفه) از غرق شدن کشتی و باری کشتی گرفتار شد (VIDEO) - RT World News

“خجالت آور. سفارت آمریكا با توئیت كردن اظهارات تحقیرآمیز در مورد رئیس جمهور آمریكا آقای دونالد ترامپ و نخست وزیر پاکستان آقای عمران خان. اولین بار سفری را که به رئیس جمهور قانونی خود برگزیده توهین کرده است. ما انتظار داریم که بعضی سرها باید غلت بزنند دکتر شهباز گیل ، دستیار ویژه خان ، در توئیتی نوشت.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *