سقوط جت تیم هوازی نیروی هوایی کانادا در بریتیش کلمبیا (VIDEOS) – RT World News

یک جت آموزشی CT-114 Tutor از تیم هوایی نیروی هوایی کانادا ‘Snowbirds’ به یک ساختمان در شهر Kamloops سقوط کرد. سرنوشت خلبانان در حال حاضر مشخص نیست.

یک پرواز معمولی Snowbirds روز یکشنبه در Kamloops به طور ناگهانی انجام شد که یکی از هواپیماها از کنترل خارج شد و بلافاصله پس از برخاستن به زمین برخورد کرد. فیلم های ضبط شده توسط شاهدان عینی لحظه وقوع سرماخوردگی را نشان می دادند.

دو تیم CT-114 Tutors از فرودگاه Kamloops پیاده شدند و پرواز کمتری داشتند. پس از به دست آوردن برخی از ارتفاع و ساخت یک آیرونون ، یکی از آنها ناگهان یک دماغه شیب دار گرفت و دو جریان دود در حال بیرون کشیدن از آن بود ، و به دنبال آن صدای بلند بلند شد.

خیلی زود پس از آن ، جت به زمین سقوط کرد.

شاهدان گفتند که خلبان (یا خلبانان) قبل از سقوط موفق به بیرون کشیدن شدند ، و به نظر می رسد فیلم این موضوع را تأیید می کند – اما این نشان نمی دهد که سایبان های چاله ها به موقع مستقر می شوند.

در گزارش ها آمده است که این هواپیما به خانه ای در نزدیکی سقوط کرده است. عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی حاکی از آتش سوزی زباله ها در حیاط جلوی کسی است که بخشی از ساختمان آسیب دیده است. چتر نجات در پشت بام ساختمان دیگری در فیلم های جداگانه دیده می شود.

اخبار مرتبط  آلمان قرار است هر سال 13 میلیارد یورو بیشتر به اتحادیه اروپا بپردازد زیرا سوراخ هایی را که توسط Brexit & Covid-19 به جای مانده است - می خواند - گزارش - RT World News

در حالی که گزارش ها حاکی از آن است که هیچ کس در زمین آسیب ندیده است ، اما هیچ اثری در مورد این فوراً در دسترس نیست.

نیروی هوایی کانادا این تصادف را تأیید کرده اما با سرنوشت خدمه همچنان محکم مانده است ، با گزارش هایی مبنی بر مجروح شدن یک نفر. فرودگاه کاملوپس اعلام کرد که خدمه اضطراری این کشور در حال واکنش به این حادثه بودند.

در همین حال ، وزیر بهداشت بریتانیا کلمبیا توئیت کرد که یک نفر در پی این حادثه در بیمارستان بستری شد اما جزئیات دیگری ارائه نکرد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *