سقوط ناگهانی هواپیمای پرواز ایر هند اکسپرس نگرانی های مربوط به مکان “خطرناک” TABLETOP فرودگاه Kozhikode را تجدید می کند – RT World News

سقوط هواپیمای ایر هند اکسپرس در کرالا ، کشته شدن 14 نفر و زخمی شدن ده ها تن دیگر ، نگرانی های خود را در مورد موقعیت فرودگاه در یک فلات مرتفع افزایش داده است که به نظر می رسد حوادثی مانند هواپیمای پرواز را دعوت می کند.

اخبار مربوط به سرنوشت پرواز ایر هند اکسپرس 1344 باعث شده است تا شکایات تازه ای در مورد مکان نادرست فرودگاه – یک فلات ‘tabletop’ که هواپیماها را در معرض تصادفات جدی مانند فرود آمدن جمعه قرار می دهد ، برانگیزد.

طبق گزارش در دبی ، هواپیما از باند فرودگاه فرودگاه كوژكودا كرالا سبقت گرفت و به دره ای در زیر آن سقوط كرد ، به دو نفر شكسته و 123 نفر را مجروح كرد.

چندین کاربر ویدیوهایی از این “ارسال کردند”کابوس خلبان، “پیشنهاد می کند که بهتر است سایت را به عنوان یک فرودگاه به طور کامل از کار خود جدا کنیم.

برخی از تصادفات سال 2010 را در Mangalore ، فرودگاهی که در یک شکل مشابه شبیه سفره قرار گرفته است ، معرفی کردند. در اثر آن فاجعه 158 نفر کشته شدند.

هر دو خلبان و خلبان در هنگام سقوط در Kozhikode درگذشت. در این پرواز 191 نفر در هواپیما حضور داشتند و تیم های امداد و نجات در محل هستند. گفته می شود که این هواپیما بر اثر باران شدید از باند فرودگاه رد شده است.

اخبار مرتبط  تاکتیک ارعاب؟ VIDEO نشان دادن "ارتش کارتل" با وسایل نقلیه زرهی در مکزیک باعث شد تحقیقات دولت - RT World News
همچنین در rt.com
17 کشته و 173 نفر پس از پرواز هواپیمای ایر هند اکسپرس در باند فرودگاه کرالا با 191 نفر در هواپیما ، در دو باره در باند پرواز کردند.مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *