سلاح در هوا؟ توافقنامه صلح امارات و اسرائیل شروع به خرید طولانی F-35 از واشنگتن کرده است – RT World News

توافقنامه صلح امارات و اسرائیل می تواند به یک قرارداد سودآور سلاح بپردازد ، زیرا وزیر امور خارجه امارات متحده عربی گفت که موانع خرید جنگنده های F-35 را از آمریکا برداشته است. واشنگتن گفت چنین معامله ای در حال بررسی است.

عادی سازی روابط با تل آویو باید از بین برود “هرگونه مانع” وزیر امور خارجه امارات امارات متحده عربی پنج شنبه گفت ، در مسیر توافق جدید تسلیحاتی جدید با آمریکا ، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی پنجشنبه گفت.

“ما درخواست های مشروع داریم … ما باید آنها را … از این طریق ، دیگر ایده ی ایجاد جنگ خصمانه یا جنگ با اسرائیل وجود ندارد.” گرگاش به اتاق فکر طرفدار جنگ آتلانتیک تحت حمایت ناتو گفت.

امارات متحده عربی سالها سعی در خرید هواپیمای جنگنده نسل 5 آمریكا را داشته است ، اما با وجود روابط نزدیك با آمریكا نتوانسته است این كار را انجام دهد. اما توافق نامه صلح ، به ظاهر ، تدارکات طولانی مدت را به مرحله اجرا درآورد.
همچنین در rt.com
فلسطینی ها در اعتراض به توافق اسرائیل و امارات ، عکس هایی از ولیعهد ابوظبی و نتانیاهو را آتش زدند (VIDEO)دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، روز چهارشنبه گفت ، مقامات آمریكا در حال بررسی خرید احتمالی هستند ، و افشای امارات متحده عربی به دنبال خرید است “کاملاً چند فروند F-35”

این بزرگترین جنگنده جهان است. آنها مایل به خرید F-35s هستند. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در حال بررسی است.

اندکی پس از توافق صلح ، احیای توافق احتمالی F-35 بین ایالات متحده و امارات متحده عربی باعث شد تا ادعاهایی مبنی بر اینکه این در واقع بخشی مخفی از مذاکرات بوده است. نخست وزیر بنیامین نتانیاهو سریعاً این موضوع را انكار كرد ، هرچند كه هرگونه گزارش را در غیر این صورت رد كرد “اخبار جعلی” علاوه بر این ، رهبر اسرائیل فاش كرد كه او در مذاكره با سفیر آمریكا در اسرائیل در ماه ژوئیه به شدت مخالف هرگونه فروش هواپیما بود.

اخبار مرتبط  دانشمندان در آستانه ایجاد "دید مصنوعی" هستند که می تواند بینایی جزئی در نابینایان را از طریق BRAIN IMPLANTS بازگرداند - RT World News

هفته گذشته از توافقنامه صلح تحت حمایت ایالات متحده بین امارات و اسرائیل پرده برداری شد که پادشاهی خلیج فارس به عنوان سومین کشور عربی – پس از مصر و اردن – به رسمیت شناخته شد و به طور رسمی کشور یهودی را به رسمیت شناخت. از جمله موارد دیگر ، تل آویو موافقت کرد “تعلیق” برنامه های آن برای الحاق بخش هایی از کرانه باختری – پروژه ای که از طرف نتانیاهو سرپرستی کرده بود. نخست وزیر تأکید کرد که برنامه ها هنوز هم وجود دارد “روی میز”، اگرچه ایالات متحده گفت که این الحاق را روشن نخواهد کرد “برای یک مدتی.”
همچنین در rt.com
“او ما را گول زد”: رهبران اسرائیلی در کرانه باختری نتانیاهو را به عقب نشینی به قول الحاق متهم کردنددر حالی که این قرارداد به عنوان یک توافق انجام شد “تاریخی” با دستیابی به امضا کنندگان این کشور ، یک واکنش بین المللی کاملاً انفجاری ایجاد کرد. بسیاری از کشورهای مسلمان امارات متحده عربی را محکوم کردند “خائن” به دلیل فلسطین ، در حالی که مقامات اسرائیلی از سوی تندروهای داخلی تحت فشار قرار گرفتند ، که نتانیاهو را به فریب آنها در مورد الحاق طولانی مدت متهم کردند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *