سنگاپور برای اطمینان از مطابقت با قرنطینه Covid-19 به بازدید کنندگان با دستگاه های نظارت الکترونیکی – RT World News

ورودهای جدید به سنگاپور لزوماً در یک دستگاه دولتی در طول همه گیری نباید قرنطینه کنند – برخی از جمله ساکنان ، یک دستگاه نظارت الکترونیکی دریافت می کنند که در صورت ترک خانه ، به مقامات هشدار می دهد.

سنگاپور روز دوشنبه اعلام کرد مسافران ورودی را که از یک گروه منتخب کشورها – از جمله ساکنان و شهروندان – با دستگاه های نظارت الکترونیکی ، از 11 آگوست ردیابی می کنند.

مقامات این ردیاب را برای مسافران مثبت ارزیابی كردند و خاطرنشان كردند كه به گیرندگان اجازه می دهند به جای قرنطینه كردن در یك دستگاه دولتی ، خود را در خانه منزوی كنند. به ورودی های جدید سفارش داده می شود که وسایل را هنگام رسیدن به خانه فعال کنند ، در این مرحله برنامه ریزی می شود تا در صورت استفاده کاربر سعی کند دستگاه را ترک یا دستکاری کند ، به مقامات هشدار دهد.
همچنین در rt.com
مانیتور مچ پا ، دستگیری در منزل و نگهبانان مسلح: اقدامات اجرایی Covid-19 حتی با خاموش ماندن قفل هاهنوز مشخص نیست که دولت شهر قصد استفاده از چه وسیله ای را دارد ، هرچند این اطلاعیه اشاره ای به چیزی کاملاً بهتر از مچ بندهای الکترونیکی باریک مستقر در هنگ کنگ که در ماه مارس مستقر شده و کره جنوبی نیز اتخاذ کرده است اشاره دارد. مقامات تصریح کردند که گیرندگان قرار است به جای برنامه تلفن هوشمند متصل به دستگاه مانند آنچه در مورد سئول وجود دارد ، اعلان ها را روی خود دستگاه دریافت و تأیید کنند.

با این حال ، دولت شهر به دنبال اطمینان به گیرندگان است که این دستگاه داده های شخصی را ذخیره نمی کند و امکان ضبط یا ذخیره صوتی یا ویدیویی را ندارد.

سنگاپور یکی از اولین مکانهایی بود که ردیابی پیشرفته فنی را برای مدیریت شیوع Covid-19 خود اتخاذ کرد و یک برنامه بلوتوث به نام TraceTogether را توسعه داد که – با وجود هویت اولیه – ظاهرا نتوانست بیش از 25 درصد از جمعیت را به خود جلب کند (و برای کسانی که تلفن های هوشمند ندارند کاملاً بی فایده بود). از آنجا که برنامه قبل از Google و Apple از بستر ردیابی مخاطب خود برنامه نویسی شده بود ، روی آیفونها کارایی خوبی نخواهد داشت و تخلیه بزرگی در باتری است.

اخبار مرتبط  محققان جنگل های واقعیت مجازی ایجاد می کنند تا خطر تغییر آب و هوا را "تجربه احشایی بیشتر" قرار دهند - RT World News
همچنین در rt.com
اهنگ ها رو آزاد کن سنگاپور از ROBOT DOG برای کمک به اجرای مسافت اجتماعی استفاده می کند (عکس ، VIDEO)شاید پیش بینی آینده ای تاریک برای برنامه باشد ، سنگاپور در ماه ژوئن اعلام کرد که TraceTogether را با توزیع دستگاه های ردیابی تماس پوشیدنی ، مکمل می کند. دولت کوشید تا با توضیح اینکه دستگاه ها فاقد تراشه های GPS یا قابلیت اینترنت هستند ، ترس از ردیابی را کاهش دهد و فقط براساس بلوتوث-مجاورت کار کند ، و فقط در صورت مثبت بودن تست تست پوشنده برای Covid-19 به مقامات هشدار می دهد.

با این حال ، طرفداران حفظ حریم خصوصی به عقب در برابر پوشیدنی ها فشار آوردند ، و خاطرنشان كردند كه امكان ندارد آنچه را كه دستگاهها در هر زمان معین انجام می دهند غیرممكن باشد. Vivian Balakrishnan ، رئیس ابتکار عمل هوشمند ملی سنگاپور ، منتفی نیست که پوشیدنی ها را اجباری کند ، و برخی از آنها هشدار داده اند که دولت فقط باید سنسورهای بلوتوث را به اماکن عمومی اضافه کند تا دانگل ها را به ردیاب های GPS تبدیل کنند. لوازم الکترونیکی پوشیدنی که برای ورودهای جدید پیشنهاد شده است ، به نظر می رسد این نگرانی ها را برآورده سازد ، به ویژه که برای ساکنین و شهروندانی که از خارج از سنگاپور و همچنین برای برخی از اتباع خارجی وارد می شوند ، دور می شوند.

سنگاپور تنها 27 مرگ و میر با تاج را گزارش کرده است ، هرچند که تعداد پرونده های این بیماری – 53،051 از روز دوشنبه ، طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز – برای یک کشور با 5.1 میلیون نفر تا حدودی زیاد است و این نشان دهنده چهارم های نزدیک که ساکنان آن در آن زندگی می کنند.
همچنین در rt.com
ماسک اول ، و حالا یک محافظ صورت و عینک؟ زمان مقاومت در برابر این جنون استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *