سهام توییتر علی رغم حمله گسترده هکری ، خبرهای 20 میلیون کاربر جدید را افزایش می دهد

قیمت سهم توییتر پس از گزارش این شرکت افزود که 20 میلیون کاربر در مدت سه ماه با وجود رکورد بزرگترین هک در تاریخ خود و رسوایی در مورد لیست های سیاه کاربران ، بیش از یک هفته پیش ، افزایش یافت.

شرکت جک دورسی روز پنجشنبه پس از اعلام اینکه در رکورد 20 میلیون کاربر در سه ماهه دوم سال 2020 ثبت کرده بود ، سهام خود را به اندازه 5.8 درصد افزایش داد.

علیرغم اعداد چشمگیر ، درآمد غول رسانه های اجتماعی 19 درصد سقوط کرد و در نتیجه 2 میلیارد و 200 میلیارد دلار زیان خالص در پی افت 23 درصدی فروش تبلیغات و هزینه های بالاتر در تجارت است.
همچنین در rt.com
توییتر تأیید کرده است که هکرها پیام های خصوصی 36 کاربر VIP را با نقض گسترده می خوانند و امیدوار است که فقط یک “مقام منتخب” در میان آنها باشددر مقابل ، فقط یک سال قبل ، این شرکت در سه ماهه دوم سال 2019 1.1 میلیارد دلار درآمد خالص داشته است.

در آخرین گزارش سهامداران ، هجوم کاربران جدید به تمایل روزافزون مردم برای پیوستن به این شرکت نسبت داده شده است “مکالمه جهانی” همچنین “بهبود محصولات در حال انجام”

“ادامه شرایط مورد نیاز پناهگاه برای بسیاری از افراد” با توجه به این واقعیت که میلیون ها میلیون ها ماه است که کار دیگری انجام نداده اند و به فناوری وابسته تر شده اند ، در میان بیماری همه گیر Covid-19 نیز ذکر شده است.

اخبار مرتبط  اعتراضات بارسلونا برای دومین شب متوالی پس از دستگیری خواننده رپ اسپانیایی به دلیل توهین به پادشاه (VIDEOS) با خشونت اعتراض کرد - RT World News

هفته گذشته رسوایی هک شدن هک شده که در آن 130 حساب کاربری مشهور در کلاهبرداری اصلی بیت کوین نقض شده بود نیز مورد خطاب قرار گرفت که این شرکت خود را به عقب درآورد و گفت این عمل کرده است “به سرعت برای رسیدگی به آنچه اتفاق افتاده است.” این شرکت اعلام کرد این هفته 36 مورد از حساب های هدفمند ، پیام های مستقیم آنها را در هنگام هک نقض کرده اند.
همچنین در rt.com
ممنوعیت نظریه توطئه QAnon برای پیوند مبهم “آسیب آفلاین” فقط باعث قوی تر شدن آنها می شود ، و سانسور در اینجا متوقف نمی شودهک شرم آور همچنین فاش کرد که غول رسانه های اجتماعی در لیست سیاه برخی از صداها را لیست کرده و محتوای آنها را روی سکو پنهان کرده است – چیزی که سالها آن را انکار کرده بود. با این حال گزارش سهامداران نتوانست به این آشکار خاص پرداخت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *