سهام غول بازی های ویدیویی Ubisoft پس از استعفا سه مدیر در میان رسوایی رفتارهای جنسی سقوط کرد – RT World News

سهام شرکت بازی های ویدئویی فرانسوی Ubisoft افت زیادی در ارزش را تجربه کرده است زیرا چندین مدیر ارشد در شرکت با شرکت هایی که به اتهامات متعدد مربوط به سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت و آزار و اذیت ها شرکت می کنند ، از هم جدا شده اند.

سهام Ubisoft روز دوشنبه نه درصد کاهش یافت ، پس از اعلام اعلام شده در آخر هفته مبنی بر خروج سه مدیر ارشد به عنوان بخشی از درایو برای امتحان کردن “بهبود و تقویت فرهنگ محل کار خود.”

عزیمت های برجسته شامل رئیس جهانی منابع انسانی سیسیل کورنت ، و همچنین یانیس مالات ، که رهبری بخش یوبی سافت در کانادا را بر عهده داشته و با تعداد زیادی از ادعاهای مربوط به سوء رفتار روبرو بوده است.

پردرآمدترین چهره تحت تأثیر این پاکسازی ، رئیس سابق خلاق Ubisoft و بنیانگذاران سرگ Hascoet است. گفته می شود مدیر ارشد یکی از افراد با نفوذ در این شرکت بوده است و تصمیم نهایی را در مورد روشنایی یک بازی یا کنار گذاشتن تولید آن حفظ کرده است.

به گفته منابع ناشناس روزنامه فرانسوی Liberation ، Hascoet به ایجاد محیط کار خصمانه در این شرکت متهم شده است. اتهامات شامل “سمیت ، سوء استفاده و هموفیوبی” ، در حالی که شیوه مدیریت وی به عنوان یکی از آنها توصیف شده است “خرد کردن دیگران” طبق گزارش ها ، بیشتر کارکنان شرکت از Hascoet استفاده می کردند “دست نخورده”

در اوایل ماه جاری ، این شرکت همچنین با معاون رئیس جمهور ماکسیم بلاند که به اتهام سوءاستفاده در محل کار روبرو شده بود ، به گفتگو پرداخت. یکی دیگر از مقامات ارشد ، تامی François ، در حالی که این شرکت ادعاهای مطرح شده علیه وی را بررسی می کند ، در مرخصی انضباطی قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  انفجار موشک در نزدیکی سفارت ایالات متحده در منطقه سبز بغداد در اولین حادثه از این دست در WEEKS - گزارش - RT World News

یوبی سافت همچنین یک کارمند بی نام دفتر تورنتو را اخراج کرده است “درگیر شدن در رفتارهایی که مطابق با آنچه انتظار می رود نیست” از کارکنان شرکت
همچنین در rt.com
غول بازی Ubisoft تحقیق می کند که کارمندانش درگیر آزار و اذیت جنسی هستند ، وعده داده اند که “رفتار نامناسب را مجازات کنند”غول بازی های ویدئویی ، در مواجهه با موجی از ادعاهای مربوط به سوء رفتارهای جنسی علیه کارمندانش ، تحقیقات داخلی را در اواخر ماه ژوئن آغاز کرد. یوبی سافت گفت که این لیست را ثبت کرده است “پشتیبانی از مشاوران متخصص خارجی” برای کمک به کاوشگر ، با این وجود سکوت کرده است که آیا واقعاً نتیجه ای به دست آورده است یا خیر. بجز کارمند بی نام تورنتو ، همه مدیران یاد شده داوطلبانه از یوبی سافت استعفا داده اند.

ادعاهای مربوط به سوء رفتار و سوءاستفاده جنسی ، که طی چند سال گذشته بر چشم انداز سیاسی و رسانه ای غرب حاکم بوده است ، اکنون به نظر می رسد در صنعت بازی سازی سر بریده است. استودیوی Paradox Interactive ، Techland و Gato به تازگی تصمیم گرفتند روابط خود را با نویسنده آمریکایی Chris Avellone پس از مواجهه با ادعاهای تجاوز جنسی به پایان برسانند. سکوی پرطرفدار جریان توییچ همچنین با طوفان ادعاهای سوء رفتار دست و پنجه نرم کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *