“سوئدی سال” متولد افغانستان شغل مشاور آموزش و ادغام را به دلیل پست های یهودی ستیز ، همجنسگرایانه تازه کشف شده از دست می دهد – RT World News

پس از کشف روزنامه های محلی اظهار نظرات نفرت انگیزی که وی با نام مستعار در اینترنت ارسال می کرد ، حمید ظفر ، یک متخصص پناهجوی افغان ، معروف به سوئد در زمینه آموزش و ادغام ، به شهرت عمومی رسیده است.

ظفر به عنوان یک کودک پناهنده وارد سوئد شد و به عنوان نمادی از ادغام موفق به شهرت رسید. در آنچه توصیف شده است به وجود آمده است “آسیب پذیر اجتماعی” در منطقه گوتنبرگ ، این مرد مسئولیت یک مدرسه محلی مشکل را به عهده گرفت و در سراسر سوئد به نام “رکتور حمید” شناخته شد.

شغل وی از آن زمان در حال افزایش است: بین کار در بازرسی مدارس سوئد و سخنرانی در دانشگاه کارلستاد ، این شخص اغلب در رسانه های سوئد به عنوان یک متخصص ظاهر می شد. او همچنین یک متخصص مستقل در کمیسیون تلفیق حزب میانه رو حزب میانه رو بود.

سرانجام ، وی در سال 2018 جایزه معتبر “سوئدی سال” را توسط مجله Focus سوئدی دریافت کرد و به عنوان رئیس گروه کودکان و آموزش در شهرداری مولوژو در جنوب قرار گرفت.
همچنین در rt.com
دوست ندارید دختران کوچک را با حجاب ببینید؟ از سوئد خارج شوید: معلم مسلمان و سیاستمدار مسلمان در تلویزیون زنده درگیر می شونداین هفته ، با این حال ، روزنامه نگاران از Dagens Nyheter (DN) ناگهان “جنبه تاریک” متخصص محترم آموزش و پرورش را کشف کردند که گزارش می داد ظفر بین سالهای 2011 و 2016 ناشناس ارسال اظهارات نفرت انگیز را به صورت آنلاین ارسال کرده است.

ظفر مخالفان خود را تقبیح كرد “سگ های صهیونیست” در بحث های رسانه های اجتماعی ، و توزیع کتابی در مورد هولوکاست در مدارس سوئد را مورد انتقاد قرار داد و معتقد بود که این کتاب ایجاد می کند “روان پریشی توده ای” و سر دانش آموزان را با ایده ای پر کنید “چقدر هولوکاست وحشتناک بود.”

در نظرات و پست های دیگر که از آن زمان حذف شده است ، ظفر کلیسای لوتران سوئد را به دلیل اجازه ازدواج همجنسگرایان سرزنش کرد و هزاره ها را مسخره کرد – یک اقلیت قومی افغان یکی از مظلوم ترین گروه های افغانستان است.

اخبار مرتبط  بیش از 100،000 تخلیه شده در جنوب غربی چین که در اثر وقوع سیل در دهه های گذشته آسیب دیده است (VIDEO) - RT World News

این رسوایی باعث شد مقامات مولسجو فوراً ظفر را از سمت خود به عنوان رئیس اداره کودکان و آموزش اخراج کنند. شهرداری با عجله به “از دیدگاه ها و اظهارات حمید ظفر فاصله بگیرد” در حالی که کل وضعیت را a “بحران اعتماد به نفس”

ما به این نتیجه رسیده ایم که اعتماد ما به حمید ظفر آنقدر آسیب دیده است که اکنون ادامه کار برای او غیرممکن است.
همچنین در rt.com
وقتی پلیس سوئد پس از تیراندازی و بمب گذاری از رهبران باند برای پیتزا و چت دنج دعوت می کند ، “عملیات Snowflake” باعث سر و صدا می شودظفر خودش در یافته های DN اعتراض نکرد و اعتراف کرد که در واقع همه آن پست ها را نوشته است. او آنها را بی احتیاطی های جوانی خواند ، حتی اگر در آن زمان بین 28 تا 33 سال داشت و گفت این اظهارات در طی “مخرب” دوره زندگی او.

ظفر ادعا کرد که داشته است “از آن زمان تاکنون از چنین نظراتی فاصله گرفت و آنها را پشت سر گذاشت.” اگرچه او عذرخواهی نکرد ، در عوض گفت که کسانی که بدون گناه هستند “خوش آمدید که سنگ اول را بیندازیم.”

در همین حال ، سازمان های مختلفی که وی با آنها همکاری کرد همچنان به قطع ارتباط با کارشناس رسوا و خاتمه قرارداد خود ادامه می دهند. حضورهای برنامه ریزی شده تلویزیونی او لغو شده و موقعیت خود را به عنوان ستون نویس در روزنامه Goeteborgs Posten سوئد از دست داد. حزب اعتدال همچنین به او توصیه کرد “از کمیسیون تلفیق خود” استعفا دهد.
همچنین در rt.com
پلیس سوئد به دنبال “تنوع” بیشتر برای مقابله با جرایم مهاجران است – اما متقاضیانی که دارای سابقه خارجی هستند برای گرفتن نمره تلاش می کنندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *