سوئد از توصیه به استفاده از ماسک استفاده می کند زیرا موسسه نوبل اصرار دارد که این ماده در برابر Covid-19 مهم است – RT World News

مقام ارشد پزشکی سوئد استدلال کرده است که داده های مربوط به اثربخشی استفاده از ماسک در میان بیماری همه گیر Covid-19 تاکنون بی نتیجه است. در همین حال ، آکادمی علوم این کشور می گوید که عکس این قضیه صادق است.

“استفاده از ماسک موضوعی بحث برانگیز است. وضعیت دانش در این مورد نامشخص است “ کارین تگمارک ویسل ، رئیس بخش میکروبیولوژی در آژانس بهداشت عمومی سوئد ، روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

“در سوئد ، هدف ما استفاده از فاصله اجتماعی به عنوان ابزار شماره یک است. نمی بینیم که در نقطه ای هستیم که توصیه می کنیم از ماسک در حمل و نقل عمومی استفاده کنید. “

“نباید از ماسک بهانه ای برای عدم رعایت فاصله استفاده شود” ویسل گفت. او تکرار کرد که وجود دارد “نظر تقسیم شده” چه زمانی ماسک زدن م beثر خواهد بود ، افزود که دولت به این کار ادامه خواهد داد “فعالانه” داده های جدید و مرتبط را رصد کنید.

در همان زمان ، این مقام رسمی اعتراف کرد که وضعیت موجود بوده است “بسیار جدی،” همانطور که دولت داشت “عواقب” از افزایش اخیر در موارد مربوط به سیستم مراقبت های بهداشتی – سایپرز ، باشگاه دانش

لحن ویسل در مورد ماسکها در تضاد با توصیه های آکادمی سلطنتی علوم سوئد است که روز پنجشنبه نیز منتشر شد. این موسسه که جوایز نوبل در زمینه های فیزیک ، شیمی و اقتصاد را اعطا می کند ، گفت که ماسک ها همچنان یک روش مهم برای کاهش شیوع ویروس در داخل و حمل و نقل عمومی هستند.
همچنین در rt.com
سوئد محدودیت های جدید “کاملاً ضروری” Covid-19 را تعیین می کند ، اجتماعات عمومی را به 8 نفر محدود می کند“امروز ، شواهد تجربی و اپیدمیولوژیکی جدیدی وجود دارد که نشان می دهد ماسک ها خطر انتقال از طریق هوا را کاهش می دهند ، و هیچ یک نشان نمی دهد که ممکن است نتیجه عکس داشته باشد.” استیفان نورمارک ، رئیس میکروبیولوژیست ، رئیس گروه متخصص آکادمی Covid-19 گفت.

اخبار مرتبط  حمله مرگبار با ضرب و شتم در سالن ماساژ وابسته به عشق شهوانی تورنتو تحت عنوان "INCEL TERRORISM" - RT World News

“البته رعایت توصیه های آژانس بهداشت عمومی سوئد نیز به همان اندازه مهم است. اما برای پایین آوردن سریع میزان عفونت ، باید از همه ابزارهای جعبه ابزار استفاده کنیم و این شامل ماسک و تهویه است. “

در مراحل اولیه همه گیری ، سوئد رویکرد کاملاً متفاوتی را از اکثر ملت های اروپا انتخاب کرد. استکهلم بر خلاف یک قفل سختگیرانه در سراسر کشور و مأمور کردن ماسک به مردم ، به شدت به فاصله اجتماعی داوطلبانه و انزوا از خود متکی بود. “مدل سوئدی” در سراسر جهان توجه بسیاری را به خود جلب کرده و بحث ها را در داخل و خارج از کشور برانگیخته است.

سرانه سوئد از نظر سرانه Covid-19 بالاتر از همسایگان شمال اروپا است. بیش از 6300 نفر از روز پنجشنبه به دلیل ویروس کرونا در کشور جان خود را از دست داده اند. در اوایل ماه نوامبر ، مقام ارشد بهداشت استکهلم ، بیورن اریکسون ، به رسانه های محلی گفت که فقط در عرض یک هفته 60 درصد در تعداد بیماران بستری شده در Covid-19 افزایش یافته است.

این وضعیت باعث شد تا نخست وزیر استفان لوفون از 24 نوامبر اجتماعات عمومی بیش از هشت نفر را ممنوع کند. وی همچنین به مردم توصیه کرد که در مهمانی ها شرکت نکنند و از مراجعه به سالن های ورزشی و سینما خودداری کنند.
همچنین در rt.com
من می فهمم که چرا بعضی از افراد از واکسن Covid عصبی هستند ، اما پاسخ مجادلات این است … عدم اجباری شدن ایمن سازیفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *