سوئد با استفاده از قلاب های یخی و ظروف حمل و نقل به عنوان سرریز مورگان به علت مرگ Covid-19 – RT World News

مقامات سوئد برای ذخیره کردن مردگان این کشور به ظروف حمل و نقل یخچال ، یخچال ها و یخچال های فریزر متوسل می شوند ، زیرا شمار تلفات Covid-19 افزایش می یابد و دفن ها به تعویق می افتد.

آخر هفته های طولانی مانند تعطیلات عید پاک می تواند باعث عقب ماندگی شود اما این امر به وسیله اپیدمی کروناویروس و در نتیجه مرگ و میر و عقب افتادگی در گورستان ها تشدید شده است ، بسیاری از آنها به عنوان یک اقدام احتیاطی بسته شده اند.

در هردو گوتنبرگ و استکهلم ، بیمارستانها برای اجاره یخچال و یخچال های فریزر برای استفاده به عنوان سرمایش موقت برای آن مرحوم ، متوسل به اجاره یخچال و فریزرهای یخچال شده اند ، در حالی که بیمارستان دانشگاه کارولینسکا در سولنا برای استفاده از یک اتاق سردخانه برای غذا به عنوان یک سردخانه موقت متوسل شده است.

وی گفت: “تنگنای بزرگ این است که ملت ما برای چنین شهری بزرگی که در آن قرار داریم بطور صحیح ابعادی ندارد. بنابراین مهم است که بستگان بتوانند مراسم تشییع جنازه ها را ترتیب دهند تا متوفیان به تابوت وصل شوند و از این طریق توسط اداره قبرستان اداره شوند. “ مدیر تشییع جنازه گوتنبرگ ، كاتارینا اودست به رادیو سوئد گفت.

وی افزود: یخ زدگی “عالی کار خواهد کرد” به عنوان “تابوت هایی که روی پشته هاکی قرار گرفته اند” به دلیل کمبود مشاغل در میان بحران در حال وقوع .

در همین حال ، کلس روت از آزمایشگاه دانشگاه کارولینسکا گفت که این وضعیت پیش آمده است “تنگ” به عنوان “ورود اجساد بیشتر از جریان است ،” وضعیتی که کاملاً جدی است “همه بیمارستانها” در کشور.

در بیمارستان دندریدز استکهلم شاهد افزایش پنج برابری تعداد اجساد فرستاده شده به مونتاژ در حالی هستیم که شمارش جسد کارولینسکا با یک عدد هشت افزایش یافته و به 100 تا 150 جسد رسیده است.

اخبار مرتبط  ترکیه می گوید اتحادیه اروپا خواستار تحریم های قبرس "قطع شده از واقعیت" است - RT World News
همچنین در rt.com
نوجوانان سوئد هشدار داده اند كه از شر عمیق سرفه بر افراد سالخورده در چالش های ناامید كننده “چالش عروق كرونر” جلوگیری كنندسوئد تصمیم گرفت که تمام مشکلات خود را کنار بگذارد و محدودیت های جزئی را در زندگی و جنبش عمومی اعمال کند. این پرونده بیشتر از همتایان اسکاندیناوی نروژ ، 6،086 با 89 کشته و دانمارک 5.266 با 203 مرگ مشاهده شده است.

با این وجود ، حتی مقامات پایتخت فنلاند هلسینکی نیز اقدامات افراطی مشابهی را انجام داده اند و ظروف حمل و نقل یخچال را نیز اجاره می دهند ، با وجود اینکه فنلاند تعداد کرونا ویروس بسیار کمتری نسبت به همسایگانش دارد.

در خبرهای نگران کننده تر ، حدود 50 نفر از کارکنان بخش جراحی قفسه سینه در بیمارستان دانشگاه دانشگاه لینوپینگ برای کروناویروس مورد آزمایش قرار گرفتند ، که نیمی از آنها برای عفونت مثبت آزمایش کردند. برخی از آنها علائم خفیفی مانند سردرد یا گلودرد را تجربه کردند ، اما باقیمانده کاملاً بدون علامت بود. آنها از آن زمان به خانه فرستاده شده اند ، اما نگرانی ها در مورد تعداد بیمارانی که کارکنان آلوده با آنها تماس گرفته اند ، در حال افزایش است.

در حال حاضر سوئد 7،693 مورد عفونت کروناویروس را تأیید کرده است ، در حالی که آمار تلفات این کشور 591 نفر است.

تعداد جهانی آلوده ها به سرعت به 1.5 میلیون نفر رسیده و بیش از 82000 تلفات گزارش شده است. ایالات متحده با بیش از 400000 مورد تأیید شده و تقریبا 13،000 کشته شدن از کووی 19 به مرکز جدید شیوع این کشور تبدیل شده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *