سوئد محدودیت های جدید “کاملاً ضروری” Covid-19 را تعیین می کند ، اجتماعات عمومی را به 8 نفر محدود می کند – اخبار جهانی RT

دولت سوئد اعلام کرده است محدودیت های جدید ویروس کرونا برای محدود کردن معاشرت در آستانه کریسمس ، در میان افزایش عفونت ها و رعایت نکردن دستورالعمل های فعلی ، به مدت چهار هفته اجرا می شود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی دیجیتالی روز دوشنبه ، استفان لوفون ، نخست وزیر گفت که در مورد گسترش Covid-19 در سوئد نگران کننده بوده است و محدودیت های جدیدی لازم است.

از 24 نوامبر تجمع بیش از هشت نفر به مدت یک ماه ممنوع است. حد قبلی 300 نفر بود.

لوفون سوئدی ها را به انجام کارهایشان فراخواند “وظیفه” و بگیر “مسئوليت” در کاهش سرعت ویروس وی همچنین به مردم گفت که در مهمانی ها یا شام ها شرکت نکنند و از مراجعه به سالن بدن سازی یا سینما خودداری کنند.

“این اقدامات بسیار سرزده است که در تاریخ ما بی نظیر است ، اما برای محدود کردن عفونت کاملاً لازم است.” نخست وزیر گفت

در این بهار شاهد انطباق بسیار خوبی بودیم. توصیه ها و توصیه ها برای بیشتر مردم کافی بود تا فاصله خود را حفظ کنند و برنامه ها را لغو کنند. اکنون انطباق کمتر است.

لوفون گفت: ممنوعیت گردهمایی های گروهی به دلیل افزایش موارد Covid-19 توجیه پذیر است ، و دیگر راهنمایی هایی که توسط مقامات بهداشت ارائه شده است توسط برخی از افراد جدی گرفته نمی شود. در نتیجه ، سوئد نیاز به تغییر فاصله اجتماعی از ممنوعیت ها داشت.

اخبار مرتبط  عکس ها نشان می دهند که ایرانیان پس از 5.1 زمین لرزه در مرکز خواب در خیابان VOLCANO در خیابانها ریختند - RT World News

نخست وزیر بار دیگر استراتژی دولت خود را در جلوگیری از اقدامات سختگیرانه اعمال شده در سایر نقاط اروپا ، ادعا کرد “ما به قفل كلی اعتقاد نداریم ، اما معتقدیم كه اقدامات انجام شده در كل تأثیری خواهد داشت.”

هفته گذشته ، این کشور اقدام به ممنوعیت فروش الکل پس از ساعت 10 شب کرد.
همچنین در rt.com
با هشدار نخست وزیر در مورد وضعیت “سریع رفتن به مسیر اشتباه” ، تعداد کشته شدگان Covid-19 در سوئد از 6000 نفر فراتر رفتسوئد در اوایل سال که تصمیم گرفت در واکنش به موج اول ویروس کرونا ، برخلاف بسیاری از ملتهای دیگر ، قفل این کشور را قفل نکند ، مورد توجه بین المللی زیادی قرار گرفت.

با این حال ، تحقیقات بعدی نشان داد که سوئد با در نظر گرفتن اندازه جمعیت ، تعداد زیادی از مرگ را متحمل شده است. کشورهای همسایه ، مانند فنلاند ، در جلوگیری از مرگ و میر بسیار موفق تر بوده اند.

تحقیقات انجام شده از دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد که فنلاند 6.69 مرگ در هر 100000 مورد از Covid-19 را ثبت کرده است ، در حالی که سوئد 60.53 مورد مرگ را در هر 100،000 نفر ثبت کرده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *