سوئد 3،000 کورور ویروس را در حالی که ملت اسکاندیناوی تبدیل به میدان نبرد برای بحث و گفتگو در مورد محاصره می شود – RT World News

سوئد بیش از 3000 کورور ویروس کشته شده است ، و سالخوردگان این همه بیماری را متحمل شده اند. اما ملت اسکاندیناوی تاکنون از پیش بینی های آخرالزمانی که منتقدان آن انجام داده اند ، خودداری کرده است.

آژانس بهداشت عمومی کشور 99 تلفات جدید Covid-19 را به ثبت رسانده است که شمار کشته ها را به 3،040 نفر رسانده است. در حال حاضر سوئد 24623 مورد ویروس را تأیید کرده است. این کشور خود را در صدر بحثهای داغ درباره اثربخشی و ضرورت محاصره قرار داده است. دولت سوئد تصمیم به تعطیل کردن مدارس و مشاغل گرفت و در عوض از یک رویکرد جامع گرایانه که بیشتر بر حمایت از گروههای آسیب پذیر متمرکز باشد ، تصمیم گرفت. در حالی که از شهروندان خواسته شده است که از اقدامات دوردست اجتماعی پیروی کنند ، مقامات سوئد این اقدامات را با جریمه و تهدید به دستگیری که در سایر کشورها دیده می شود ، عملی نکرده اند.

آندرس Tegnell ، اپیدمیولوژیست دولتی سوئد ، اعتراف کرده است که کشورش برای محافظت از سالمندان در برابر این بیماری تلاش کرده است. طبق اعلام رسمی ، افراد 80 ساله و بالاتر حدود دو سوم مرگ و میر سوئد را تشکیل می دهند. بسیاری از این مرگ و میرها در خانه های سالمندان رخ داده است – روند غم انگیزی که در بیشتر اروپا دیده می شود.

اخبار مرتبط  تایلند زندان ها را به جاذبه های گردشگری تبدیل می کند - RT World News
همچنین در rt.com
مطالعه آنتی بادی نشان می دهد حداقل 11 درصد از سوئدی ها ممکن است با Covid-19 منقبض شده باشندمنتقدان رویکرد سوئد به بیماری همه گیر اشاره کردند که این کشور نسبت به همسایگان اسکاندیناوی خود میزان مرگ بسیار بیشتری دارد. با این حال ، در مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر ، سوئد از شماری از کشورها که دارای قفل شدید هستند از جمله بلژیک ، ایتالیا ، فرانسه و انگلیس پیشی گرفته است.

نکته قابل توجه ، مدل هایی که پیش از آن ده ها هزار کشته در سوئد پیش بینی شده بود ، همه مورد بی اعتبار بودند. یک الگوی بسیار بحث برانگیز که توسط امپریال کالج لندن (ICL) مطرح شد ، اظهار داشت كه با امتناع از قفل كردن ، سوئد بلافاصله پس از اول ماه مه 40،000 مرگ را پشت سر می گذارد و تا ماه ژوئن همچنان به حدود 100000 مرگ ادامه می یابد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *