سوار Russiagate؟ بازی Call of Duty نوید بازگشت با تبلیغات رنگارنگ و مصاحبه با نقص KGB ​​را به جنگ جهانی جنگ می دهد – RT World News

سازندگان سری بازی های ویدیویی Call of Duty تمام جنگ سرد را پشت سر گذاشتند ، آخرین تیرانداز خود را در آن دوره تنظیم کردند و از مصاحبه بدنام “اقدامات فعال” با یک محافظ KGB در تریلر تیزر استفاده کردند.

اکتیویشن روز پنجشنبه از مجموعه جلوه های هنری جلد “جنگ سرد” از سری “Call of Duty: Black Ops” خود پرده برداری کرد ، که دارای صفحه نمایش تقسیم شده ای از تبلیغات شوروی و آمریکا از آن زمان بود.

درباره این آخرین ورود در سریال Black Ops ، تا زمان اعلام رسمی برای تاریخ 26 اوت ، چیزهای کمی شناخته شده است. با این حال ، این عنوان به لطف تریلر تیزر چهارشنبه ، یک اثر دو دقیقه‌ای با گزیده ای از سال 1984 توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. مصاحبه با یوری بزمنوف.

همانطور که بزمنوف در مورد “اقدامات فعال” گفته می شود که از اتحاد جماهیر شوروی برای تضعیف و بی ثبات سازی غرب استفاده شده است ، فیلم های تاریخی ناآرامی در ایالات متحده روی پرده می روند. این فیلم بر روی یک برچسب به پایان می رسد ، “تاریخ خود را بشناسید یا محکوم به تکرار آن باشید.”

https://www.youtube.com/watch؟v=zVSP9BM1o5Q

جنگ سرد در حقیقت به پایان رسید که اتحاد جماهیر شوروی و اروپای شرقی توسط غربی ها تضعیف و بی ثبات شدند ، و صحبت های بزمنوف از “اقدامات فعال” از مدتها پیش فراموش شده بود – تا اینکه در اواخر دهه 2000 توسط شاهین روسیه در واشنگتن زنده شد.

اخیراً ، این مورد مورد استقبال طرفداران نظریه توطئه قرار گرفته است كه روسیه در انتخابات سال 2016 آمریكا برای انتخاب رئیس جمهور دونالد ترامپ دخالت كرده است. از طرف دیگر ، تعداد معدودی از افراد آنلاین ارتباط بین سخنان بزمنوف و فیلم شورش های دوران جنگ سرد و ناآرامی های کنونی در سراسر ایالات متحده آمریکا را که توسط مؤمنان Russiagate دامن زده اند ، ترسیم نکرده اند.

اخبار مرتبط  ماسک به درخواست مخالفت بلاروس پاسخ می دهد و با درخواست دسترسی به اینترنت Stalink بمباران می شود - RT World News
همچنین در rt.com
کلاه سفید و گاز عصبی «روسی»: تریلر New Call of Duty تبلیغات مدرن در بهترین حالت استاین اولین بار نخواهد بود که حق رای CoD در امور جاری از روسیه استفاده کرده است. راه اندازی مجدد “Modern Warfare” در سال 2019 ، توسعه یافته توسط Infinity Ward ، نشان دهنده قهرمانانه CIA و SAS بریتانیایی بود که با روسیه روبرو می شوند “تهاجم” کشور داستانی خیالی آسیای میانه اروزیستان.

CoD: MW همچنین راهی برای درج ستایش از “کلاه سفید” ، بحث برانگیز و مرتبط با تروریسم پیدا کرد “نجات” لباس هایی که در مناطق تحت کنترل شبه نظامی سوریه فعالیت می کنند.

سری CoD مدتها است که با یک مجموعه نظامی و نظامی آمریكا از روابط دنج برخوردار بوده است ، با نویسندگی بلك Ops ، دیو آنتونی به خبرنگاران گفت كه وی توسط مأموران بازنشسته ارتش توصیه شده است و پس از ترك استودیوهای Treyarch در سال 2014 ، در شورای اطلس نیز یك بورس تحصیلی گرفت. به نظر می رسد که آنتونی پس از بازگشت به دنیای بازی های ویدیویی بازگشت ، زیرا اعتبار وی برای نوشتن اقساط Black Ops 4 ، ساخته شده توسط Treyarch و در سال 2018 منتشر شده است.
همچنین در rt.com
فکر می کند مخزن واشنگتن “سازنده” ندای وظیفه “را برای مشاوره به پنتاگون درباره تهدیدات آینده علیه ایالات متحده استخدام کرده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *