سومین فرد در ارتباط با حمله چاقو تروریستی نیس بازداشت شد – گزارش ها – اخبار جهانی RT

بر اساس گزارش های متعدد به نقل از منابع پلیس ، شخص سوم نیز در میان تحقیقات مداوم درباره حمله مرگبار چاقو به کلیسایی در نیس فرانسه بازداشت شد.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که این مرد 33 ساله روز جمعه در بازرسی پلیس در خانه فرد دیگری حضور داشت که مظنون به تماس با مهاجم ادعا شده بود.

گفته می شود نفر دوم مورد علاقه ، كه توسط منابع پلیس برای رسانه ها به عنوان یك مرد 47 ساله معرفی شده است ، یك روز قبل از اینكه شرارت خود را انجام دهد با چاقوكش ادعا شده ، مهاجر تونسی در ارتباط بوده است. مظنون پس از کشته شدن سه نفر در کلیسا توسط پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت. وضعیت وی وخیم ذکر شده است. مقامات فرانسوی در حال بررسی این حمله به عنوان یک اقدام تروریستی هستند.

اخبار مرتبط  فون در لاین ، رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا ، نشست بروکسل را برای قرنطینه دوم کوید طی یک ماه ترک می کند - اخبار جهانی RT

مقامات تونس تحقیق جداگانه ای را در مورد وجود یک سلول تروریستی ادعا شده آغاز کردند که گفته می شود حمله به شبکه های اجتماعی را اعتبار می داند. خانواده مظنون در تونس اصرار داشتند كه این مرد 21 ساله هیچ نشانه ای از افراط گرایی نشان نداد و قبلاً به آنها گفته بود كه قصد دارد در ساختمانی روبروی كلیسا بخوابد.
همچنین در rt.com
تونس تحقیق در مورد موجودیت “سازمان مهدی” را آغاز می کند که گفته می شود مسئولیت حمله نیس را بر عهده گرفته استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *