سکوت کن لطفا! آکادمی پزشکی فرانسه به مردم توصیه می کند برای جلوگیری از شیوع Covid-19 از “صحبت کردن در حمل و نقل عمومی” اجتناب کنند

آکادمی ملی پزشکی فرانسه مردم را ترغیب کرده است که در اتوبوس ها و قطارهای بسته ، جایی که فاصله اجتماعی غیرممکن است ، گفتگو را ترک کنند. وزیر بهداشت کشور قبلاً از همه خواست ماسک های با کیفیت بهتری بزنند.

“استفاده از ماسک اجباری در وسایل حمل و نقل عمومی ، جایی که فاصله فیزیکی را نمی توان رعایت کرد ، باید با یک احتیاط بسیار ساده جفت شود: از صحبت کردن و برقراری تماس تلفنی خودداری کنید” آکادمی در بیانیه ای گفت.

آکادمی با توجه به جهش های ویروس کرونا قابل انتقال بیشتر که در انگلیس و آفریقای جنوبی کشف شد ، توصیه های خود را به روز کرد.

شورای عالی بهداشت عمومی ، که به دولت فرانسه مشاوره می دهد ، پیش از این افزایش حداقل فاصله اجتماعی را از یک به دو متر توصیه کرده بود. آکادمی استدلال کرد که این اقدام منطقی است ، اما غیر عملی است و اصرار داشت که در عوض ، ماسک و بهداشت شخصی باشد.

اخبار مرتبط  ماکرون می گوید فرانسه قله "موج دوم" را سپری کرد و قول داد که قفل ویروس کرونا را برای کریسمس کاهش دهد - RT World News
همچنین در rt.com
ماكرون با رد انتقاد از پاسخ همه گیر دولت ، فرانسه به “كشوری با 66 میلیون دادستان” تبدیل شده استاین خبر در حالی منتشر می شود که وزیر بهداشت فرانسه اولیویه وران از همه خواست ماسک های درجه بالاتر از نوع ماسک FFP2 استفاده کنند ، که محافظت بهتر از ماسک های پارچه ای معمولی در برابر ویروس های موجود در هوا است.

بر اساس گزارش ها ، دولت فرانسه در حال بررسی اجباری ساختن FFP2 است ، به دنبال نمونه هایی از آلمان و اتریش که اخیراً به مردم گفته شد از ماسک های جراحی و سایر درجه های بالاتر در سوپرمارکت ها و حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *