سیاستمداران جدید ایران علیه ایران را سیلی زد در حالی که FBI 92 دامنه وب را ادعا می کند که تهران برای انجام “کارزار ضد اطلاعات جهانی” استفاده کرده است – RT World News

واشنگتن بسته تحریم های جدید علیه ایران را اعلام کرده است که بخش مالی این کشور را مورد حمله قرار داده و 18 بانک مهم را هدف قرار داده است. تهران این اقدام را “جنایتی علیه بشریت” و تلاشی برای گرسنگی کشاندن کشور معرفی کرده است.

تحریم های جدید روز پنجشنبه توسط وزارت خزانه داری آمریکا اعلام شد. این حرکت به سمت بیشتر انجام شد “اقتصاد ایران را از سیستم مالی جهانی جدا کنید” که خزانه داری ادعا کرد برای جلوگیری از پیشبرد ادعای تهران ضروری است “دستور کار بد”

وی ادامه داد: برنامه های تحریم ما ادامه خواهد یافت تا زمانی که ایران حمایت خود را از فعالیت های تروریستی متوقف کرده و برنامه های هسته ای خود را پایان دهد. اقدامات امروز ادامه خواهد یافت تا معاملات بشردوستانه برای حمایت از مردم ایران انجام شود. “ وزیر خزانه داری استیون منوچین در بیانیه ای گفت.
همچنین در rt.com
همه دروغ های آمریکا درباره ایران را باور نکنید. تنها هدف آمریکا بازگرداندن کشوری است که در سال 1979 از دست داده استدر حالی که خزانه داری به صراحت اعلام كرده است كه این مجازات ها در مورد معاملات مورد نیاز برای تهیه كالاهای كشاورزی ، غذا ، دارو یا وسایل پزشكی اعمال نمی شود ، تهران واشنگتن را به تلاش برای گرسنگی كشور و هدف اصلی مردم ایران متهم كرد.

“در میان بیماری همه گیر Covid 19 ، رژیم ایالات متحده می خواهد کانال های باقی مانده ما را برای پرداخت هزینه غذا و دارو منفجر کند.” جواد ظریف ، وزیر امور خارجه ایران ، در توییتر خود پست گذاشت. “اما توطئه برای گرسنگی کشیدن یک جمعیت یک جنایت علیه بشریت است.”

در اوایل روز ، وزارت دادگستری ایالات متحده از توقیف 92 دامنه وب که ظاهراً توسط نخبگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران (IRGC) برای انجام یک کار ضد اطلاعات استفاده شده بود ، داد. گفته می شود چهار وب سایت به این دلیل پنهان شده اند “خبرهای واقعی” مقامات آمریكایی ادعا كردند كه مستقیماً آمریكا را هدف قرار داده است ، در حالی كه بقیه در اروپای غربی ، خاورمیانه و جنوب شرقی آسیا به مخاطبان رسیده است.

اخبار مرتبط  توییتر تأیید کرد که هکرها پیام های خصوصی 36 کاربر VIP را با نقض گسترده می خوانند و امیدوار است که فقط یک "مقام منتخب" در بین آنها - RT World News

دامنه های آمریکا گرا ، شناسایی شده به عنوان “newsstand7.com” ، “usjournal.net” ، “usjournal.us” و “twtoday.net” اکنون پیامی را نشان دهید که آنها توسط FBI ضبط شده اند.

“سازمان های اخبار جعلی به عنوان تلاش برای تضعیف دموکراسی ما ، به یک مرکز جدید برای انتشار اطلاعات غلط توسط کشورهای اقتدارگرا تبدیل شده اند.” دستیار دادستان کل امنیت ملی جان سی دمرس اظهار داشت. “اقدامات امروز نشان می دهد که ما می توانیم از قوانین مختلفی برای تأیید ارزش شفافیت استفاده کنیم.”
همچنین در rt.com
روحانی به مجمع عمومی سازمان ملل گفت: “ایالات متحده نمی تواند نه مذاکره و نه جنگ” به ایران تحمیل کندایران بارها ادعاهای ایالات متحده در مورد حمایت از تروریسم یا پیگیری هرگونه برنامه مرتبط با سلاح هسته ای را رد کرده است. علی رغم پایبندی تهران به توافق برجسته هسته ای 2015 ، که به طور رسمی تحت عنوان برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) شناخته می شود ، توسط ناظران بین المللی مستقل تأیید شد ، ایالات متحده ادعا کرد که ایران “روح” توافق نامه واشنگتن در سال 2018 از معاهده چند جانبه دور شد و تحریم های قدیمی – و جدیدی را علیه این کشور اعمال کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *