سیاستمداران در میان 48 دستگیر شده در انفجار عظیم ایتالیا در مافیای Ndrangheta ، صدها میلیون پول نقد توقیف شده – RT World News

پلیس ضد مافیا روز پنجشنبه حملات گسترده ای را علیه قدرتمندترین مافیای ایتالیا ، “Ndrangheta” انجام داد ، 48 نفر را دستگیر و رهبر یک حزب سیاسی را تحت تحقیق قرار داد.

به گفته رسانه های محلی ، افسران Direzione Investigativa AntiMafia (DIA) بلافاصله 13 نفر را به زندان انداختند ، در حالی که 35 نفر در بازداشت خانگی قرار گرفتند ، در میان بازداشت شدگان چندین سیاستمدار ، روسای سطح پایین و بازرگانان.

سرکوب سندیکای جرایم سازمان یافته ، مستقر در کالابریا ، جنوب ایتالیا ، در درجه اول بازوی اقتصادی فعالیت های خود را هدف قرار داد ، دادستانی گفت که در پولشویی و تلاش برای خرید نفوذ سیاسی آشکار شده است.

“این تحقیقات روشن می کند که ما برای دهه ها چه می گوییم. ‘Ndrangheta کمتر شلیک می کند و بیشتر و بیشتر با تجارت و سیاست ارتباط دارد.” دادستان نیکولا گراتری ، به خبرنگاران گفت.
همچنین در rt.com
ایتالیا بزرگترین دادگاه مافیای خود را در 30 سال گذشته آغاز کرد ، 350+ متهم قرار است از طریق پیوند ویدیویی و شخصاً شهادت دهندبه عنوان بخشی از سرکوب مافیایی ، پلیس تحقیقات در مورد لورنزو سسا ، رئیس حزب سیاسی کوچک اتحادیه مسیحیان مرکز را به دلیل ادعای وی در زمینه تهیه قراردادهای مافیایی در ازای لطف ، آغاز کرده است.

اخبار مرتبط  فرانسه چهار نوجوان را در رابطه با سر بریدن ساموئل پاتی متهم کرد - اخبار جهانی RT

به گزارش لا Repubblica ، افسران DIA صبح روز پنجشنبه به خانه نماینده سابق مجلس در رم حمله کردند. این سیاستمدار با تأثیر فوری از سمت خود به عنوان رئیس حزب میانه استعفا داد و گفت که به وی توصیه شده است که تحقیقات مربوط به وقایع مربوط به سال 2017 است.

گراتري گفت كه يك نوازنده سر محلي از “Ndrangheta” نيز در بين دستگيري ها بود ، با اين ادعا كه حملات پليس به خانه مظنون آشكار شده است “صدها میلیون پول نقد که هنوز شمارش آنها به پایان نرسیده است ، ده ها رولکس و ماشین لوکس.”

این عملیات به دنبال افتتاح a “حداکثر محاکمه” از 355 نفر مشکوک به اوباش و همکاران آنها ، که هفته گذشته در کالابریا آغاز شد و بزرگترین دادگاه مافیایی کشور برای حداقل 30 سال است.

a Ndrangheta با داشتن 6000 عضو در کالابریا ، و بیشتر در سایر کشورها ، مافیای Cosa Nostra سیسیل را به عنوان قدرتمندترین گروه جنایتکار ایتالیا و یکی از با نفوذترین افراد در جهان جایگزین کرده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *