سیستم اکسیژن در شعله های بخش Covid-19 در بمبئی ، هند می تركد و در شعله های آتش قرار می گیرد – اخبار جهانی RT

دستگاه پشتیبانی اکسیژن در بیمارستان صحرایی کرونا ویروس در محله بمبئی آتش گرفت. پزشکان توانستند شعله های آتش را خاموش کنند و در این حادثه هیچ کس آسیب ندید.

ویدئویی که توسط مقامات محلی هند در شبکه های اجتماعی منتشر شده ، نشان می دهد که یک سیستم اکسیژن ، به عنوان کانول بینی پر جریان ، در یک مرکز درمانی Covid-19 در داهیسار ، حومه شمالی بمبئی در حال آتش سوزی است.

سپس یک کارگر پزشکی که با لباس محافظ شخصی پوشیده شده است ، در حال هجوم به تخت بیمار است. گرچه در ابتدا مبهوت بود ، اما پرستار به طور قابل ملاحظه ای آرام باقی ماند و به سرعت توسط همکارانش کمک شد. یک پزشک مایعات را روی آتش ریخت و شعله های آتش را خاموش کرد و بلافاصله برق دستگاه قطع شد. بر اساس گزارش رسانه های محلی ، در این حادثه هیچ کس آسیب ندیده است.

در اوایل ماه جاری ، یک بیمار 82 ساله Covid-19 در بیمارستان دیگری در بمبئی در حالی که جابجا شده بود ، جان خود را از دست داد ، زیرا دستگاه تنفسی که به آن متصل شده بود ، آتش گرفت.

اخبار مرتبط  بیش از 10 درصد از داروهای آلوده به Covid-19 "در برخی کشورها" - رئیس WHO - RT World News

یک حادثه مشابه دیگر ماه گذشته در بیمارستانی در وادودارا ، همچنین در هند ، پس از آتش گرفتن یک دستگاه تهویه در بخش Covid-19 آن مرکز رخ ​​داد. با ریختن دود و شعله های آتش از دستگاه ، یک بیمار باید توسط پرسنل پزشکی بالا برده شود و وی را تخلیه کند.
همچنین در rt.com
شرکای دولت هند با شرکت دکتر ردی برای حمایت از آزمایش واکسن ویروس کرونا ویروس Sputnik V روسیه پشتیبانی می کننداگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *