“سیستم سو abuse استفاده”؟ از سال 1950 حداقل 10 هزار کودک در مقابل کلیسای کاتولیک فرانسه آزار جنسی داشته اند – گزارش – اخبار جهانی RT

حداقل 10 هزار کودک از دهه 1950 قربانی سو abuse استفاده جنسی توسط روحانیون و دیگر مقامات کلیسای کاتولیک در فرانسه شده اند ، کمیسیون مستقلی که برای بررسی چنین جنایاتی در گزارش مقدماتی خود تأسیس کرد.

“ممکن است که این رقم حداقل 10،000 باشد” رئیس کمیسیون ، ژان مارک ساوو ، به خبرگزاری فرانسه گفت ، افزود که اعدادی که قبلاً توسط بازرسان پیشنهاد شده بود ، بودند “قطعاً دست کم گرفتن”.

این کمیسیون ، متشکل از 22 متخصص حقوقی ، پزشکان ، مورخان ، جامعه شناسان و متکلمان ، توسط اسقف های کاتولیک فرانسه در سال 2018 و پس از یک سری رسوائی ها در مورد روحانیون ایجاد شد که ملت را شوکه کرد و خواستار تحقیق و تفحص شد.
همچنین در rt.com
حداقل 3000 کودک قربانی سو to استفاده جنسی توسط کلیسای کاتولیک فرانسه شدنددر ژوئن سال 2020 ، گفته شد كه تعداد كودكانی كه از طرف كلیسای كاتولیك در فرانسه مورد آزار قرار گرفته اند ، می تواند به 3000 نفر برسد. همچنین نشان داد که حداقل 1500 روحانی و مقامات کلیسا در این سو abuse استفاده در طول دهه ها دست داشته اند.

این ارقام بیشتر براساس شهادت های داوطلبانه ای بود که کمیسیون از سال 2019 از طریق یک پلت فرم ویژه جمع آوری کرد. اکنون ، ساو معتقد است که این حساب ها به تنهایی است “کل را حساب نکنید” موارد محققان در حال حاضر حدود 6500 شاهد را جمع آوری کرده اند ، در حالی که همچنین داده های مربوط به قربانیان کودک آزاری متوفی را بررسی کرده اند ، و همچنین اطلاعاتی را در مورد افرادی که ترجیح می دهند با مطالعه بایگانی کلیساها در تعدادی از اسقف ها صحبت نکنند ، جستجو کرده اند.

اخبار مرتبط  دولت تایوان مردم را در مورد تغییر نام خود به "ماهی آزاد" برای گرفتن سوشی رایگان هشدار می دهد - RT World News

“یک سیستم واقعی سو abuse استفاده در تعدادی از م institutionsسسات کاتولیک و جوامع مذهبی وجود داشته است ،” رئیس کمیسیون اعتراف کرد ، با این حال ، اضافه کرد که موارد “سیستمی” سو abuseاستفاده تعداد کمی است و فقط یک را نشان می دهد “خیلی کوچک” بخشی از کل حوادثی که محققان از آن آگاه هستند.
همچنین در rt.com
کاتولیک های فرانسه خواستار بررسی پارلمان از سو sex استفاده جنسی کودکان توسط کشیش ها هستندرقم ارائه شده در روز سه شنبه هنوز یک رقم اولیه است و بیشتر ساخته خواهد شد “دقیق” در آینده ، طبق گفته ساوو. انتظار می رود کمیسیون گزارش نهایی خود را در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر 2021 ارائه دهد.

در سال 2018 ، گروهی از کاتولیک های فرانسه با استناد به نمونه هایی از استرالیا ، ایرلند و ایالت پنسیلوانیا ایالات متحده ، جایی که اجسام مشابهی در آنجا ایجاد شد ، خواستار ایجاد مجلس و نه خود کلیسا برای ایجاد کمیسیون تحقیق برای روشن کردن سوisc رفتار روحانیون شدند. انتظار می رود این گروه در گزارش نهایی خود ، شامل جبران خسارت به قربانیان ، مجموعه ای از توصیه ها را ارائه دهد.

با این حال ، طبق رسانه های فرانسوی ، کلیسای کاتولیک در فرانسه منتظر گزارش نهایی کمیسیون نخواهد ماند و انتظار می رود که تصمیم احتمالی در مورد غرامت مالی را در جلسه بعدی خود که قرار است در اواخر ماه مارس برگزار شود ، اتخاذ کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *