شاخه نظامی حماس می گوید 15 موشک در نزدیکی سایت راکتور هسته ای دیمونا اسرائیل پرتاب کرده است – RT World News

گروه های القسام ، شاخه نظامی حماس ، اعلام کردند که 15 اسلحه را به سمت شهر دیمونا در اسرائیل ، در نزدیکی راکتور اصلی هسته ای این کشور شلیک کردند ، پس از آنکه اسرائیل قول داد پاسخ سختی را علیه شبه نظامیان فلسطینی ارائه دهد.

این گروه روز چهارشنبه در بیانیه ای آخرین حمله موشکی خود از غزه به سمت اسرائیل را اعلام کرد و افزود که 50 موشک دیگر به سمت شهر اشدد شلیک شده است.

فیلم تایید نشده ای که در شبکه های اجتماعی منتشر شده و گویا شلیک موشک ها به سمت دیمونا را نشان می دهد. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

به گزارش تایمز آو اسرائیل ، روز چهارشنبه آژیرهای هشدار موشک در دیمونا ، اشدود و سایر مناطق اسرائیلی از جمله اشكلون ، یاوین و بیرشبا به صدا درآمد.
همچنین در rt.com
وزیر دفاع اسرائیل می گوید ، ارتش اسرائیل تا زمان “سکوت کامل” قبل از هرگونه آتش بس می جنگداخبار مرتبط  کره شمالی هشدار داد که انگلیس "بهای تحریم های ناشایست" را پرداخت می کند و آن را "عروسک آمریکایی" می نامد - RT World News

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) گفتند “انبوهی از موشک” چهارشنبه بعد از ظهر از غزه به جنوب اسرائیل اخراج شده بود ، پیش از این گزارش داده بود که فقط در 38 ساعت گذشته بیش از 1050 مورد پرتاب شده است.

حملات هوایی آخرین طغیان خشونت در میان اوج گیری شدید نیروهای اسرائیلی و شبه نظامیان حماس در این هفته است.

وزیر دفاع اسرائیل بنی گانتز روز چهارشنبه گفت که ارتش اسرائیل به حملات هوایی خود به اهداف ادعایی حماس در غزه ادامه می دهد تا آنجا که “سکوت کامل”

به گفته وزارت بهداشت فلسطین ، 53 نفر در اثر حملات این هفته غزه جان خود را از دست داده اند که 14 کودک از آنها شامل 320 نفر زخمی شده اند.

در همین حال گزارش شده است که شش نفر در اسرائیل کشته شده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *