شركت اسپانیایی كه در حال جاسوسی در آسانژ بود ، پوشه كثیف پسرش و BLACKMAILED اكادوریا را با عکس NUDE به سرقت برد – مقالات دادگاهی – RT World News

اسناد دادگاه نشان می دهد که شرکت امنیتی اسپانیایی UC Global مخفیانه پوشک های کثیف پسر جولیان آسانژ را بدست آورده است و از “عکس های صمیمی” برای تهدید یک دیپلمات برای ادامه قرارداد نظارت خود در سفارت اکوادور استفاده می کند.

افشاگری های بمب در روز سه شنبه در اسناد دادگاه از یک پرونده جنایی در حال انجام علیه مالک دیوید مورالس ، مالک UC Global در دادگاه های اسپانیا پدیدار شد. مورالس متهم به نقض حریم خصوصی ، رشوه و پولشویی است. در حالی که شرکت وی برای تأمین امنیت سفارت اکوادور در لندن استخدام شده بود ، وی ادعا می کرد از طرف میهمانان آسانژ و کارکنان اکوادور به نمایندگی از آمریکا جاسوسی می کند ، و با ضبط های سفارت به صورت ماهانه به ایالات متحده سفر می کند.
همچنین در rt.com
رسانه های بررسی واقعیت های مادر آسانژ ، به عنوان داستان خانواده قبلاً پنهان پسرش منتشر شده استبراساس اسناد ، UC Global به طور خاص خانواده ناشر ویکی لیکس را هدف قرار داد. ایمیلی که گفته می شود مورالس برای کارمندان خود ارسال کرده است خواستار “توجه ویژه ای به استلا موریس“، نامزد Assange ، و به”شخصی کاملاً اختصاصیبرای ردیابی مادرش ، که مشخص شد که در کاتالونیا زندگی می کند. “همه این موارد را باید مخفی دانست ، بنابراین انتشار محدود خواهد بود، “ایمیل ادامه دارد. کارمندان سابق UC گلوبال نیز به ساعات دادگاه فیلمبرداری پسر جوان Assange ، گابریل ، مراجعه کردند.

گفته می شود كه مورالس آنقدر وسواس داشت كه كودك آسانژ باشد و آنسانژ بود كه به یك كارمند سابق دستور داد كه برای انجام آزمایش DNA یك پوشك استفاده شده را به سرقت ببرد. این کارمند در دادگاه شهادت داد که در عوض به موریس در مورد این برنامه هشدار داد و از او خواست که مانع از بردن پسر به سفارت شود “زیرا آنها قصد داشتند پوشکهای او را به سرقت برده تا ثابت کنند که وی فرزند جولیان آسانژ است.“یک کارمند سابق دیگر در اوایل این هفته به ال پیس گفت که مورالس در عوض پس از آزمایشگاهی به آزمایشگاه گفت که DNA از پوشک کثیف نمی تواند برای آزمایش پدری مورد استفاده قرار گیرد ، به جای آن ، پستانک کودک را به سرقت برد.

اخبار مرتبط  ممنون ، ایران! ترامپ می گوید پس از آزادی تهران متخصص نیروی دریایی ایالات متحده - توافق نامه ممکن است - RT World News

هنگامی که مورالس گمان کرد سفارت اکوادور می خواست قرارداد پیمانکاری UC Global را خاتمه دهد ، وی ادعا کرد که اقدامات فوق العاده ای برای سرقت انجام شدهعکسهای بسیار خصوصییک دیپلمات زن از هارد شخصی خود برای استفاده به عنوان باج خواهی علیه SENAIN ، آژانس اطلاعاتی ملی اکوادور. تصاویر پس از آن “چاپ شده و بخشی از گزارش اخاذی بود که به دنبال جلوگیری از فسخ قرارداد SENAIN بود، طبق شکایت علیه مورالس.
همچنین در rt.com
“راهپیمایی مجازی” به مناسبت سال Assange در بازداشت انگلیس در میان حبس های گسترده Covid-19به گفته وکلای Assange ، هیچ بخشی از سفارتخانه از نظارت UC Global در امان نبود ، اگرچه او به امید امنیت برخی از حفظ حریم خصوصی اصرار داشت جلسات حقوقی را در حمام زنان برگزار کند ، اما این شرکت نیز توسط شرکت امنیتی به میکروفن مجهز شده بود. اگر چنین اثبات شود كه دولت آمریكا به این ضبط ها دسترسی داشته باشد ، چنین اقدامی نقض محرمانه بودن وكلا و مشتری است و موضوعی است كه به طور بالقوه می تواند جلسات استرداد علیه ناشر WikiLeaks را مختل كند.

ادعای وکلای Assange ادعا می کنند که نظارت و تهدید به سرقت کارکنان سفارت اکوادور سفارت اکوادور اثبات کرده است که برای ایالات متحده کار می کند. مورالس اصرار داشت كه تمام اقدامات UC Global به نمایندگی از سرویس مخفی اكوادور و “دسترسی خارجی کاملاً وجود نداشت“به هر گونه اطلاعاتی که در داخل سفارت جمع آوری شده است. او تمام اتهامات علیه او را رد کرده است.

Assange در حال حاضر در حال مبارزه با استرداد از انگلستان به ایالات متحده است ، جایی که به 17 تخلف از قانون جاسوسی و یک فقره توطئه برای ارتکاب مزاحمت رایانه ای ناشی از انتشار اسناد طبقه بندی شده پنتاگون در ویکی لیکس در سال 2010 متهم شده است. چلسی منینگ اگر محکوم شود ، او تا 175 سال زندان روبرو است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *