شرکت آلمانی می گوید واکسن Covid-19 آن می تواند تا سپتامبر 2021 آماده استفاده شود – اخبار RT جهانی

فرانتس-ورنر هاس ، مدیر عامل شرکت ، پنجشنبه گفت ، CureVac AG آلمان در شرف انجام آزمایشات بالینی مرحله سوم کاندیدای واکسن ویروس است. ضربه می تواند تا سپتامبر 2021 تأیید نهایی را دریافت کند.

این شرکت به دنبال راه اندازی مرحله سوم آزمایش نهایی واکسن خود است “در اسرع وقت،” هاس طی یک کنفرانس رسانه ای آنلاین به خبرنگاران گفت. انتظار می رود این مطالعه 36000 شرکت کننده را درگیر کند و در حدود سه ماه به پایان برسد.

اگر همه چیز رو به راه باشد ، CureVac قصد دارد تا اوایل سه ماهه اول 2021 درخواست تصویب اضطراری نامزد واکسن خود را با آژانس دارویی اروپا ارائه دهد و انتظار می رود که در سه ماهه سوم سال 2021 تایید نهایی شود. تا سال آینده بین 300 تا 400 میلیون دوز واکسن تولید کند.
همچنین در rt.com
“این مربوط به زندگی مردم است”: واکسن ها نباید سیاسی شوند و مجارستان با همه افراد در Covid-19 ، وزیر امور خارجه مجارستان به RT کار خواهد کردCureVac در حال حاضر به دنبال یک شریک زندگی برای شروع کار است. “محل زندگی شریک نقشی ندارد. ما به دنبال شریکی هستیم که بهترین شرایط را برای حمایت از ما داشته باشد. “ هاس گفت CureVac قبلاً در سایر مراحل آزمایشی خود با شرکای همسایه بلژیک و همچنین پرو و ​​پاناما همکاری کرده است.

کاندید واکسن CVnCoV تعیین شده در حال حاضر مرحله دوم آزمایشات بالینی را طی می کند. روز سه شنبه ، CureVac آنچه را نتایج موفقیت آمیز آزمایشات مرحله اول نامید اعلام کرد. “کیفیت پاسخ ایمنی با پاسخ ایمنی مشاهده شده در بیماران مبتلا به COVID-19 مطابقت دارد و با عفونت طبیعی COVID-19 قابل مقایسه است” این در یک بیانیه مطبوعاتی گفت.

این شرکت همچنین گفت كه نامزد واكسن آن می تواند پایدار بماند و “مطابق با مشخصات تعریف شده” به مدت سه ماه در دمای استاندارد یخچال از پنج درجه سانتیگراد (41 درجه فارنهایت) نگهداری شود. داده های ذکر شده توسط CureVac همچنین نشان می دهد که در صورت ذخیره شدن در دمای اتاق ، می توان در طی 24 ساعت از انفجار استفاده کرد.

اخبار مرتبط  مقامات دیگر که در اثر انفجار در ایران روبرو شده اند ، ترانسفورماتور را مقصر می دانند - رسانه های دولتی - RT World News

“ما بسیار مطمئن هستیم که مشخصات پایداری کاندید واکسن COVID-19 ما با ذخیره استاندارد یخچال مطابقت دارد و می تواند در صورت نیاز در دمای اتاق تجویز شود” مدیر ارشد تولید CureVac گفت. “این باید ذخیره سازی غیرمتمرکز واکسن را تسهیل کند و از اقدامات واکسیناسیون گسترده در طی همه گیر شدن بیماری پشتیبانی کند.”
همچنین در rt.com
برزیل پس از تعلیق مختصر در مورد خودکشی موضوع مطالعه ، از سرگیری آزمایش واکسن چینی را مجاز می داندچنین خصوصیاتی می تواند واکسن آلمانی را از لبه تولید شده توسط Pfizer و BioNTech دور کند. روز دوشنبه ، فایزر گفت که نامزد واکسن خود با اشاره به نتایج آزمایش فاز 3 ، 90 درصد اثربخشی را نشان داده است. با این وجود ، لک آن باید در منفی 70 درجه سانتیگراد (منفی 94 درجه فارنهایت) یا پایین ذخیره شود تا م effectiveثر بماند ، که این مساوی با برخی از سردترین شرایط طبیعی کره زمین است – مانند زمستان در قطب جنوب یا برخی از مناطق سیبری.

واکسن Sputnik V روسیه ، که طبق گفته سازندگان آن ، 92 درصد کارایی را نشان داده است ، می تواند در دمای منفی 18 درجه سانتیگراد (منفی 0.4 درجه فارنهایت) ذخیره شود.

CureVac یکی از تولیدکنندگان واکسن در آلمان است که به عنوان بخشی از برنامه 750 میلیون یورویی (884.5 میلیون دلار) از برلین پشتیبانی مالی می کند. در حال حاضر در حال مذاکره با مقامات اتحادیه اروپا در مورد قرارداد تهیه واکسن است. کمیسیون اروپا تاکنون کار خود را به پایان رسانده است “توضیحی” برای تأمین صدها میلیون دوز با دیگر شرکت های تولید کننده واکسن با این شرکت صحبت می کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *