شریک Assange برای کمک به متوقف کردن استرداد بنیانگذار ویکی لیکس به ایالات متحده ، درخواست CrowdJustice را صادر کرد – RT World News

استلا موریس ، شریک جولیان آسانژ ، یک کمپین CrowdJustice را برای کمک به تقویت دفاع دفاعی بنیانگذار ویکی لیکس آغاز کرده است ، زیرا با تله های جدیدی که توسط دادستان های آمریکایی روبرو شده است.

درخواست تجدیدنظر در این جمع ، به منظور تأمین هزینه های حقوقی گسترده جلسات دادستانی لندن برای تصمیم گیری در مورد استرداد آسانژ به آمریكا ، در جائی كه او با حكم 175 ساله حبس احتمالی روبرو است ، طراحی شده است.

اتهامات مطرح شده علیه این روزنامه نگار شامل توطئه ، اتهامات مبهم مبنی بر استخدام هکرها برای کمک به وی ، نقض قانون جاسوسی ایالات متحده و توطئه برای “ارتکاب نفوذ به کامپیوتر” بخاطر تلاش برای کمک به چلسی منینگ ، سوت زدایی کننده ارتش سابق ایالات متحده.

در زمان نوشتن ، این صندوق در ساعت آغاز به کار 6،792 پوند (8،913 دلار) از 25،000 پوند (32،809 دلار) دست یافته است.

موریس که دو پسر با Assange دارد ، درخواست اسلحه را صادر کرد “مبارزه با استرداد و ادامه حبس او ،” در حالی که هشدار داده است که این پرونده پیش زمینه خطرناک آزادی مطبوعات در سراسر جهان را ایجاد می کند ، به ویژه با توجه به اینکه Assange و WikiLeaks در معرض جنایات جنگی و نقض حقوق بشر در ایالات متحده قرار گرفتند.

دولت اوباما تصمیم به پیگرد قانونی ندادن آسانژ را داد ، اما دولت ترامپ استرداد استرالیا را تحت قوانین 100 ساله ایالات متحده دنبال می کند ، موریس می گوید ، افزود که هیچ ناشر یا روزنامه نگاری با استفاده از این قانون دنبال نشده است ، که امکان دفاع از مردم را نمی دهد. علاقه.

اخبار مرتبط  سیاره جهنمی دارای اقیانوس های گدازه ، بادهای مافوق صوت و باران های سوزان تبخیر شده است - RT World News

این 49 ساله 16 ماه گذشته در زندان بلمارش در انگلیس محبوس شده است. او تا 23 ساعت شبانه روز حتی در حین بیماری همه گیر Covid-19 در سلول خود محصور می شود ، اما هیچ بازدید کننده ای از زمان دستگیری وی در سفارت اکوادور در 11 آوریل 2019 مجاز نیست.

در ابتدا اتهامات مربوط به روزنامه نگار و ناشر در آوریل 2019 مطرح شد و در کل 18 مورد مربوط به دریافت و انتشار اسناد دولتی بود. با این حال ، دادسرا کیفرخواست را برای گسترش دامنه خود در ژوئیه سال 2020 تغییر داد.

این امر به طور مؤثر فشار را برای تیم دفاعی وارد می کند و تلاش می کند استدلال های قانونی جدیدی با منابع محدود و محدود در اختیار شما قرار دهد ، چیزی که موریس به آن تشبیه کرده است. “صعود به هیمالیا”

قرار است جلسه دادرسی بعدی Assange در تاریخ 7 سپتامبر در Old Bailey آغاز شود.
همچنین در rt.com
“به نظر می رسد که یک تصمیم تقسیم شده است”: ترامپ می گوید “نگاه بسیار خوبی” به ایده عفو اسنودن خواهد کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *