شمار کشته شدگان Covid-190000 در سراسر جهان – AFP – RT World News

براساس آمار و ارقام آژانس خبری خبرگزاری فرانسه ، تعداد کشته شدگان ناشی از رمان کورنوویروس در جهان از 100000 نفر فراتر رفته است ، در حالی که تعداد موارد تأیید شده به سمت علامت دو میلیون در حال افزایش است.

این نقطه عطف سنگین روز جمعه مورد اصابت قرار گرفت ، زیرا انگلیس بدترین میزان تلفات خود را از Covid-19 تا به امروز ، در 953 اعلام کرد.

به طور کلی ، ایالات متحده با بیش از 460،000 مورد تأیید شده و 16000 تلفات ، بیشترین آسیب را در این کشور دارد ، هرچند که در دو روز گذشته میزان مرگ و میر در آنجا کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
آمریكا نزدیک به 1800 تلفات كورو ویروس را در 24 ساعت گزارش می دهد ، زیرا میزان مرگ و میر پس از 2 روز سابقه برگشت به پشت كاهش می یابداسپانیا که از ابتدای شیوع این کشور تا این اوج که ایالات متحده از آن عبور کرده بیشترین تعداد مرگ و میر را متحمل شده است ، همچنین شاهد افت نرخ مرگ و میر خود بوده است. تعداد كشته ها در روز جمعه 15.843 است.

اخبار مرتبط  اول "میمون مسیح" هم اکنون مریم باکره نیز؟ سایر آثار هنری اسپانیایی که تحت تأثیر "ترمیم" قرار گرفته است - RT World News

مقامات برخی از کشورها مایل اضافی را برای اطمینان از رعایت درست اقدامات قفل گذاری طی کرده اند. در هند ، مقامات ایالتی در مادیا پرادش قفل هایی را بر روی خانه های متخلفین قرنطینه گذاشتند تا ببینند که آنها در طول قفل کامل این کشور قرار دارند.

و در فرانسه ، گروهی از 10 نفر از اعطای تعطیلات بریتانیا پس از فرود در فرودگاه مارسی – پرووانس به دلیل عدم محدودیت سفر ، مجبور شدند جت های اجاره ای شخصی خود را بچرخانند.
همچنین در rt.com
نه کن! پلیس فرانسه از تعطیل شدن مسافرانی که احتمالاً فرار از قفل لندن در جت های خصوصی است ، دور می زندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *